Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha naponta 45-60 percet futok...

Ha naponta 45-60 percet futok step padon, attól megvastagodhat a combom vagy karcsúbb lesz?

Figyelt kérdés
52kg vagyok és 158cm, egészen elégedett vagyok az alakommal, de a combomat szeretném picit vékonyítani, és ez a mozgás jött be eddig a legjobban, plusz kondit is fejleszt, ami szintén fontos nekem. Vastagodni vagy vékonyodni fog tőle a combom?

2021. nov. 16. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Nem értem ezeket a laikus, Nők Lapjából szedett kifejezéseket...

Maradjunk annyiban, hogy célnak megfelelő diéta (kalóriaszámolás), plusz erősítő edzés, az egyenlő izomfejlődés (pl. comb).

2021. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kardionak jo. Ha eddig nem csinaltal semmit es ugyanugy kajalsz tovabb valszeg "vekonyodni" fog. De nem csak onnan fogsz fogyni. A sulyod alapjan teljesen jo vagy am..
2021. nov. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A táplálkozástól függ leginkább.Valamennyire növekedeni fognak a comb izmai de a futás nem kifejezetten hatékony ebből a szempontból,illetve az izomnövekedéshez kell elegendő fehérje és plusz energia.Így is elég vékony lehetsz ami azt jelenti hogy testzsírt nem igazán akar felhasználni a szervezet izomépítésre,én nem várnék felentős mértékű izmosodást combon.

A karcsúsítás/zsírégetés is leginkább a táplálkozás függvénye,ha kalóriadeficitben vagy akkor fogyni fogsz de az hogy combról mennyi megy le attól függ hogy arányosan a hasadon/csípődön vagy az alsó testen raktározod a zsírt.Ha nagyobb arányban a hasadon van a zsír akkor combról lassabban fog lejönni ahhoz képest.Ha a táplálkozás ugyanaz mint volt akkor a futás miatt több kalóriát fogsz felhasználni,ilyen gyakran már számottevő mennyiségűt tehát összességében szerintem inkább karcsúsítás lesz mint vastagodás.

2021. nov. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!