Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Háziorvos kötelezhet különféle...

Háziorvos kötelezhet különféle vizsgálatokra ha fehérjét fogyasztok?

Figyelt kérdés

Érettségi után szakma tanuláshoz kell vizsgálat.

Mikor voltam dokinál és félmeztel vizsgált ekg meg hasonlók,akkor kérdezte hogy gyúrok?

Mondtam hogy igen,erre ő hogy fehérjét is szedek?

Igen,mondom.

Nagyszerű akkor vérvétel belsőszervi ultrahang is mehetek.

Nekiállt mondani milyen káros a belső szervekre.

Erre hazaértem elmondtam anyunak,mérges lett és kidobott egy zacskó feherjét mert káros .

Ha megyek vissza a dokihoz hogy magyarázzam el neki hogy ezt csak tejből vonják ki?


2021. nov. 28. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ne rakj minden mondat után sortörést és akkor nem olyan feltűnő, hogy te írtad ki a kérdést.
2021. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ki az a te?

Ismerjük egymást?

Most regisztráltam,mert az egészség témakörben érdekelne pár kérdés.

2021. nov. 28. 19:42
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon nehéz erre a kérdésre válaszolnom.


Egyrészt találkoztam már teljesen ostoba orvossal, tehát talán el is hiszem a dolgot.

De nem arról van inkább szó, hogy azt hitte szteroidot tolsz?


Egyébként egy kis plusz vizsgálatba nem halsz bele.

2021. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Már megint te, ugye?

Néhány napja UGYANEZ a kérdés volt, UGYANÍGY megfogalmazva, UGYANÚGY a gonostlz, fehérjét kidobáló anyuval, a csúnya doktorral...te komolyan kérdezem, téged mi éltet, hogy ezt csinálod?

Marhára kíváncsi lennék, tényleg minden rosszindulat nélkül.

Így vezeted le a frusztrációdat?

2021. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Érettségi után vagy? Akkor 18 elmúltál gondolom. Nem kötelezhet, de persze jobban jársz ha megcsináltatod a vizsgálatot. Amúgy egyre több az ilyen bumburnyák orvos. Mi bajod lehetne egy kis fehérjétől?
2021. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor is írtam már, hogy ha orvos kérdezi, hogy gyúrsz-e öcskös, akkor nem, mert kajakozol és fehérjét még sose láttál, tej, kenyér, szalonna trió megy napi háromszor.
2021. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Ta vagy már megint, te?
2021. nov. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%
És még az ilyen orvosokra kellene feltétel nélkül hallgatni pl az oltás terén :D
2021. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kötelezhet rá.Ha nagyon erősködik,aláírhatsz egy papírt,hogy saját felelősségre nem mész el vizsgálatra.De amúgy nem halsz bele,legalább megnéznek,az orvos meg higgyen azt a fehérjeporról,amit akar:)

Jótanácsként annyit mondok,a fehérjebevitelednek csak kisebb részét fedezze a fehérjepor,a tejsavót nem könnyű feldolgoznia a szervezetnek.Bőven elég,ha edzések után tolsz egy turmixot.

2021. dec. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól sejtem hogy leraktad az érettségit?
2021. dec. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!