Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha van 10 kiló súlyfeleslegem,...

Ha van 10 kiló súlyfeleslegem, igyis hozzászokhatok a húzódzkodáshoz?

Figyelt kérdés
28f 189cm 100kg vagyok. Jelenleg gumiszalaggal könnyítek, ugy érzem hétről hétre jobban bírom, és hamarosan csökkenteni fogom az ellenállást. Kizárólag jó fizikai erőt szeretnék. Érdekes mód a fekvotamasz simán megy 20 kilós súly mellénnyel magamon, de ez sokkal nehezebb.
2021. dec. 25. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán. 90 kilósan is tudtam húzódzkodni 8-10 ismétléseket és legalább 50-60 db fekvőtámaszt meg tudtam csinálni (kb. 170 cm magas vagyok, tehát volt rajtam felesleg).
2021. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 húzódzkodás ment. 2 hónap alatt ment 15 is. Annyi volt a titok, hogy felugrottam és lassan engedtem le magam. De mindíg annyi ilyet csináltam amennyi ment. Utána pihi. Később meg tényleg egy kezes húzódzkodásból is ment 10 darab. Mindenzt 6hónapon belül. Csak míg nem tudtam felhúzni magam rendesen, addig kellett ez a "trükk", hogy fejlesszem az erőm. Mikor már tudtam 20 szabályosat megcsinálni, akkor megint kezdtem a negatív szakaszt lassabban csinálni.

Persze volt rajtam felesleg is ilyen 10-15 kilónyi. 183centihez voltam 105kiló.

2021. dec. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!