Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Arginin és glutamin kiegészítő...

Arginin és glutamin kiegészítő 6 hónapos szedésével nyárra 8-10 kg izom mennyire kivitelezhető?

Figyelt kérdés

Mellé erősember edzés menne, egy két testépítő gyakorlat is lenne az edzéstervben, mint pl a tárogatás a mellizom térfogatnövelése érdekében.

Mennyi arginin és glutamin kell?

Azt tudom hogy ezekből nem kell feltölteni, lehet szedni szintentartó dózisokkal is.Csak akkor nem szabad annyira sokat enni ezekből.

5g fölé már nem érdemes menni, ha mínőségi izmokat szeretnék nyárra?


2021. dec. 29. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Hódmezővásárhely.
2021. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

Ez a kettő inkább edzés közben ad pluszt. A kaja a legfontosabb, tömegnövelőt és kreatint érdemes még.

Havi 2 kiló izom nem fog lenni.

2021. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
simán kivitelezhető, mellé menjen propi naponta, tren 2 naponta. Hülyét kapsz akkorát fog ütni - persze az arginin ;)
2021. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Semmi pluszt nem fog adni.

Főleg, ha kiegyensúlyozottan étkezel. A csirkemellben eleve több van, mint 5g arginin, de ne zavarjon.


8-10 kg izom pedig évek munkaja, hacsak nem koksuolsz.

2021. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Jó esetben egy 2-3kg kivitelezhető, amiből az arginin és a glutamin miatt lehet talán 0,01%, de szerintem sokat mondtam
2021. dec. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!