Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki használ ilyen fekvenyom...

Valaki használ ilyen fekvenyomó padot?

Figyelt kérdés
[link] , itthonra szeretnék vásárolni ilyet ha nincs időm lemenni a terembe, de kicsit félek tőle hogy nyeklik nyaklik szétesik stb, ezért kíváncsi lennék hogy valaki vásárolt -e ilyet és mi a véleménye róla.
2021. dec. 30. 10:01
 1/6 anonim válasza:
Szia. Sem franciarúddal, sem hagyományos egyenes rúddal, nem tudsz széles fogásban nyomni, mert keskeny a keret közötti távolság, és pont a kezednél vannak a villák. legalábbis nekem 198 vagyok 118 kg. Az lenne a legjobb ha kitudnád próbálni
2021. dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet vele nyomni en 40kval nyomok, szerintem szaz körül már ingatagabb, annyi súly nincs is a keszletben... De kezdesnek talan jo, vagy keress egy masszivabbat. Kezdesnek biztos jo.
2021. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, én nekem is szűknek tűnik viszont az ára mellet az fogott meg hogy össze tudom csukni ami nagyon nagy előny hogy nem kell kerülgetni.
2021. dec. 30. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam ilyenen nyomni. Nem jó, de legalább jó sz*r.
2021. dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak attól félek hogy becsípem rajta az ujjam..:d
2021. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlóan szűk keret, más kérdé, hogy kevés pénzzel vagy ilyet veszek, vagy semmilyet, végül is edzeni ilyenen is lehet
2021. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!