Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » GYM barátaim hozzátok fűzném...

GYM barátaim hozzátok fűzném a kérdésem, ti vezettek edzésnaplót?

Figyelt kérdés

Gondoltam, hogy érdemes lenne jegyzetelni néhány dolgot.


4 hónapja edzek, szóval kezdő vagyok (bár már alakul a külső).

Mit lenne érdemes feljegyezni, pl. megtett sorozat/ismétlés az adott gyakorlatból, kalória/makró vevitel stb. Tudnátok valami támpontot adni?


Egyébként teljes test edzést végzek.



2021. dec. 30. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Edzésnaplót nem, csak az "minta" van fölírva, különben elfelejteném (étrend és edzésterv + kalóriatáblázat), menet közben pedig irkálom át, pl. ha mehet nagyobb súly vagy egy kajáról kiderül, hogy nem úgy működik ahogy elképzeltem :D
2021. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
(+ De ettől még érdemes lehet naplót is írni, ha valaki akarja, nekem nincs rá szükségem, ha változtatás szükséges, az úgyis feltűnik)
2021. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár hónapja kezdtem el írni sok év edzés után, hogy a progressziót 100%-osan tudjam tervezni. Étrendből meg megvan a minta és minden nap pontosan ugyanazt eszem, szóval nem kell írogatni.
2021. dec. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Nem vagy a barátom pralám
2021. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szevasz Gym Bro!


A gyakorlatokhoz leírom az edzésen használt súly nagyságát, az aktuális sorozat-és ismétlésszámmal (pl. fekvenyomás 97,5 kg 8+8+8+7+5). Esetleg azt is megjegyzem, hogy mennyire volt nehéz az utolsó egy-két szett.

2022. jan. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Volt egy idő, mikor írtam, de amatőr szinten kb semmi értelme nincs... ahogy ugyan azt enni minden nap sincs semmi értelme.
2022. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Koksz naplót csak
2022. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!