Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kovid utáni edzés? Heló...

Kovid utáni edzés? Heló Aki volt kovidos mikor kezdte újra az edzést? Mennyit hagyott ki? Tényleg 2-3 hétig nem lehet edzeni (otthon például) és nem lehet erőltetni a szervezetet?

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 10:27
 1/8 anonim válasza:
100%
Igen, tartsd be, mert baj lesz belőle ha nem tartod be!!
2022. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
En 3 napot hagytam ki anno asszem. De csak 2 napig voltam kicsit szarul a covidtol. Te erzed..
2022. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem ajánlatos az erőteljes testmozgás, mert a szervezet így is kimerül a betegség miatt, és az edzés is kimeríti. 2 hetet várj az edzéssel.
2022. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Vigyázz mert mostanában elég sok gyúrós kinyiffant, csak óvatosan
2022. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdemes óvatosnak lenni. Egyébként tudom, hogy senki sem szívesen költ erre, de szerintem nem árt elmenni ilyenkor egy poszt-covid szűrésre, főleg egy olyan embernek, aki edz.
2022. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Óriási különbség van covid és covid között emberenként, szóval erre nem tudunk válaszolni, amíg nem tudjuk hogy rajtad hogy jött ki.


Tünetmentes vagy minimál tünetes fertőzés után én max 2 napot várnék.

Olyannál mint egy átlag nátha: pár nap, max egy hét, de ahogy érzem, hallgatok ilyenkor a testemre és kész. Illetve nyilván nem szedem szét magam az első napokon.


Durvább betegségnél, tüdőgyuszi, ha nagyon legyengülnék stb simán várnék akár 2 hetet is vagy amennyit kell, ott ez már nem játék, kell idő hogy újra erős legyél. Valszeg az első edzős héten pl csak átmozgatnék, mint egy hosszabb kihagyás után.

2022. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tünetektől függ, én pl egyetlen napot sem hagytam ki, de nálam nem is volt több kis nátha, köhögés, hőemelkedés-38 fokos alacsony láz kombónál. Kb 5 nap után már semmi bajom nem volt, abból 4et edzettem.
2022. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A második héttől folyamatosan terheltem magam. Azért szerintem te is érzed hogy megterhelte a vele járó láz a szíved.
2022. jan. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!