Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik fehérjés bögrés süti...

Melyik fehérjés bögrés süti por a legjobb? (Protein mug cake)

Figyelt kérdés

Néha szoktam beépíteni a diétámba fehérjés bögres sütit, amikor edzés után rögtön munkába megyek. A nutriversum mug cake-ek nagyon finomak, de nekem kicsit édesek és az összetevőlista botrány. A sima búzaliszt zavar a legjobban.

Olyat keresnék ami tk vagy zablisztesy lehetőleg nem csak adagonként kis zacskóban kapható es finom is (láttam pl myproteinnél és gymbeamnél meg sok más helyen zabosat. Azok jók?)


Olyan is jó, ha valaki tud linkelni meg küldeni olyan sima protein mug cake receptet, ami bevált és a száraz hozzávalókon kívül csak víz kell (akkor előre be tudok keverni nagy adagot).

Köszi mindenkinek


2022. jan. 12. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Erre azért nehéz válaszolni, mert egy süti "jósága" elég relatív az emberek ízlésbeli különbsége miatt...

Én mindenképpen a saját magad által kikevert porra szavaznék, ár miatt is, illetve így tényleg olyat csinálhatsz, ami neked megfelel.

A zabosnál, ha zabpehelyből csinálod, az picit darabos lesz, ha zablisztből, az picit nedvesebb, szottyosabb, mint egy átlag piskóta. (amiről neked kell eldöntened, hogy bejön-e, vagy nem)

Én a helyedben végigfutnék 4-5 receptet youtube-ról, vagy receptes oldalakról, aztán amelyik ízlik, azt lekeverni egy nagyobb adagba, aztán kész.

2022. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

+1 az egyes valaszhoz.

Egy bögrés süti kikeverése 5 perc, készíts sajátot.

2022. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!