Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen testet elérni...

Egy ilyen testet elérni mennyi idő koxal?

Figyelt kérdés

[link]


Átlagos testalkatról indulva, par év natural hobbi gyuros múlttal. Hány kúra kell hozzá ha a kaja meg edzés okés? Minap láttam egy beszélgetést Füzessy Tiborral, ő mondta h 2-3 hónap egy kúra és aztán fél évig szünetet kell tartani, aztán lehet csak újra cuccozni ha épp akarsz maradni. Szintén ő mondta h nagyon nem mindegy h mit meg mennyit szedsz. Én nem akarok hatalmas lenni meg extra száraz sem, olyasmi mint a linkelt képen. Ez esetben gondolom kisebb a kockázata az egésznek, persze tudom h így is veszélyes de mellette járnék vérvételre, orvossal egyeztetnék. Meg nem Jóska Pistátol vennék cuccot hanem olyantol akinek van neve a szakmában és megbízható. Ami még érdekelne h egy kúra ami ugye 2-3 hónap, mennyibe kerül kb. ha ilyen testet akarok? Van rá keret, nem olcsó rossz minőségű cuccot szednék de mégis mennyibe kerül mert halottam már 50 ezret meg 500 ezret is.


2022. jan. 14. 17:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

"Szintén ő mondta h nagyon nem mindegy h mit meg mennyit szedsz."


Huuuu gecc ha nem mondja akkor kajakra hülyén halok meg


Amúgy minden mondatodról lerí, hogy azt sem tudod miről beszélsz.

Toljad tovább a natúr hobbista edzésedet a shop bilderes dogmákkal tovább

2022. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Most hogy nézek ki?
2022. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem is állítottam h tudom, ezért kérdezem de te biztos mindenhez értesz amit még csak ki se próbáltál soha. Sose kezdenék úgy bele h a saját fejem után megyek, netről össze kukázott félinformációkkal a birtokomban. Pontosan tudom h nem játék és ha szarul csinálod nem is ér szinte semmit. Egy nálam ezerszer tapasztaltabb és nagyobb tudású, a testepitesben komoly renoméval rendelkező ember instrukció kellenek ahhoz h belevágjak. De mivel még nem döntöttem el ezért nem kerestem meg ilyen embereket de azért nem egy lehetetlen feladat.
2022. jan. 14. 17:17
 4/19 A kérdező kommentje:
178 cm 78-80 kg 40-es kar, utóbbi hónapokban kicsit elengedtem magam ezért zsirosabb vagyok. Egyébként Mezomorf alkat.
2022. jan. 14. 17:22
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Hát naturál maxtól akkor azért még odébb vagy nem? :D
2022. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

"Egy nálam ezerszer tapasztaltabb és nagyobb tudású, a testepitesben komoly renoméval rendelkező ember instrukció kellenek ahhoz h belevágjak."

Azért, mert egy ember komoly eredményeket ér él a testépítésben, még nem jelenti azt, hogy nagy a tudása a szerek kapcsán. Szerinted melyik testépítőnek van orvosi diplomája, gyógyszerés végzettsége, vagy biokémiai szaktapasztalata? Attól még, mert beszúrt pár készítményt és azok segítségével egy valamilyen versenyen dobogós lett, attól még semmit nem tudo az anabolikával. A szteroidok és a hormonkészítmények valójában még a tudomány számára is homályos területek, úgyhogy rohadtul megéri valamilyen "személyi edzőtől" beszerezni a "patikai minőségűnek" hazudott cuccot, amit valójában egy rozsdás fazékban kevertek ki Csehországban.

Egyébkét meg Füzessy Tibire hivatkozni, mint hiteles információforrás, az talán rosszabb, mintha a Sárga Kapszulára hivatkoznál.

2022. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
4-5év. Ha tökéletesek az adottságaid hozzá, jó a kaja és az edzés.
2022. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Mondjuk bírom ahogy a magad fajta témához abszolút nem értő ember kijelenti, hogy ő minőségi, tiszta cuccot fog beszerezni.

Ezt hogy képzeled el? A kox gyár postázza neked Washington D.C-ből, tanusítvánnyal, hogy 10-es skálán ennek 9,5 a minősége? Egyáltalán mi az, hogy minőség?


A való életben ez úgy néz ki, hogy odamész valami fószerhez aki végig edzette az elmúlt 20 évet, tele van komplexusokkal, világítanak az ízületei. A sportban soha semmit nem ért el, esetleg feláll mucsaröcsögén a falu napon a színpadra. Mára már egy telibefosott, zsíros búvárruha lesz.

Jobb esetben szerez be neked vízet jó áron ampullákban tárolva. Rosszabb esetben valami pakisztáni import szart, amiről ő sem tudja hogy mi. (szteroidok eszméletlen nagy százaléka hamisítvány)


Profi testépítő, aki releváns versenyeken indul, orvosi csapat áll mögötte nem fog veled szöszölni 2 300 kilós felhúzás között, elhiheted.


Na nem mintha amúgy cuccot olyantól akarnék venni, aki annyit tett le az asztalra, hogy izmos.

Ha cuccolni akarnék akkor valószínűleg elkezdenék keresni egy ORVOST, aki TESTÉPÍTÉSSEL is foglalkozott legalább. Ha csak az egyik tényező hiányzik, akkor már offolnám az illetőt.


Mennyibe kerülne? Tulajdonképpen iszonyúan nagy összegekig el lehetne menni étrend + kox témakörben. Beszéltem én már 1-2 jampival akik azzal kezdték, hogy a pénz nem gond. Na ők havi 200-ből versenyfelkészülést akartak kihozni :D


Tetszik az orvossal egyeztetős rész is. Ezt hogy kell elképzelni? Bemész a házi orvosodhoz aki életében nem látott még egy olimpiai rúdat, aztán kox tanácsokat kérsz tőle?


Engedd szerintem még el a témát, olvasgass még sokat, legyen egy konrkét terved, keress megfelelő szakembert aki ebben tud segíteni stb. stb. (meg amúgy a naturál maxod is odébb van)

2022. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha tényleg minőségi cuccot szúrsz fél év alatt meglesz ez a test. Ha kicsit bedurvítasz az adaggal akkor hamarabb is akár.
2022. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Sok embernél ez még a natural max közelében sincs.
2022. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!