Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kox öregíti az embert?

A kox öregíti az embert?

Figyelt kérdés

Látom ezeket a "hú de jól kinéző", szétkoxolt embereket, kinéznek 40 évesnek, aztán kiderül róluk, hogy még 30 évesek sincsenek.

Gondolom rátesz egy lapáttal a szolizás, amit elkezdenek rengetegen gyúrás mellett.


Nőknél pláne érvényes.



2022. jan. 16. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen
2022. jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Hallottam már olyat,hogy öregít.Meglehet,elvégre a cucc "kiaknázza" a természetes genetikai adottságokat,megváltozik az anyagcsere,hormonháztartás.
2022. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

múltkor láttam instán egy csajt, tudjátok, a szokásos szétkoxolt, vízhajtózott fitness pitsa, b+ úgy nézett ki mint valami múmia, két görögdinnyével a mellkasán.


Születési éve: 1989... 30 évesen mint egy 60 éves nő.

2022. jan. 16. 16:18
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Hat akkor ne koxolj 🤷‍♂️
2022. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ös!

Tolnék én a popsiba mindent,ha már látom felhoztad a témát, írjál, azt a többit megdumcsizzuk priviben.Józsi bácsi 64F

2022. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

Igen, a testtömeget eleve a korral asszociálja az agyunk, de olyan dolgokra is ráerősíthet, mint hajritkulás, arcszőrzet, ráncok. Utóbbira nyilván ráerősít a szolárium is, meg a rendszeres dehidratáció (vagy épp az exogén inzulinhasználat). Masszív növi használat megnövelheti a belsőszerveket és a csontokat, ami szintén öregít.


Nem mondom, hogy 18 évesnek kell kinézni, de én épp azért edzek, hogy idősebb koromban is fitt legyek és szerintem ennek egy fiatalosabb kinézetben is manifesztálódnia kéne jó esetben. Ha mindenképp nyúlnék valamihez, inkább használnék 50 évesen egy kis TRT-t meg egy konzervatív mennyiségű HGH-t, mint hogy "szörny legyek" 35-40 éves koromig, utána meg egy roncs.

2022. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
A növi használata kifejezetten fiatalít, rengeteg olyan klinika van a világon, ahol kimondottan erre szakosodtak, viszont a szteroidok öregíthetnek, ha valaki fogékony rá genetikailag vagy extrém dózisokat használ. Ez az erősen fokozott kopaszodásban nyilvánul meg, viszont ezt is leginkább a DHT-származékok okozzák. Versenyzőknél leginkább még az alacsony testzsír és az alacsony folyadékháztartás miatt eleve rugalmatlan bőr tesz rá a kinyúlt bőr ráncosodása miatt.
2022. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En combba szoktam
2022. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én személyesen láttam olyat, nyomta a kokszolt a srác 35 éves korában nem volt semmi baja jó nézett ke. aztán lett 45 gondolom abbahagyta aztán ki is jött rajta az elkúrt ciklusok hatása, kapott egy jó masszív gynot (női mellek) nagy has már sörhasra hajaz, felkopaszodott, még a szemöldöke is kihulott. Ilyen úszógumis chubby úszógumis michelin baba fless lett csüngő csöccsel 168 cm magassággal. Az ironóa az egészben hogy egy egoista volt aki csak a feszítgetéseknek élt, nagyon megérte biztos, már pólót se kell felvennie a a massív gynecomastia miatt. Addig feszegetett még összefosta magát a hormonháztartása. Többet ért volna natúrba tolni 10 évig. Szabályosan kiröhögtük csúnya dolog de kiröhögtük, ez van ha csak úgy nyomod a szterkót hogy a termben azt mondják neked szedjed oszt nősz he. Összetett folyamt és nagyon bele kell ásnod magad. Úgy mondanám hogy 20% steroidozás akkor 80% mellékhatások kezelése, elnyomása. Nem csak szedjük szúrjuk oszt növünk.
2022. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!