Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kox öregíti az embert?

A kox öregíti az embert?

Figyelt kérdés

Látom ezeket a "hú de jól kinéző", szétkoxolt embereket, kinéznek 40 évesnek, aztán kiderül róluk, hogy még 30 évesek sincsenek.

Gondolom rátesz egy lapáttal a szolizás, amit elkezdenek rengetegen gyúrás mellett.


Nőknél pláne érvényes.



2022. jan. 16. 15:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10# én úgy mondanám 10% használat 90% tanulás róla. 2 évet tanultam a szerekrol, azoknak hatásai mellékhatásairol, a mai napig az oregrokak tudnak nekem újat mondani. Mindenre van megoldás, ha időben észrevesszük a problémát, ehhez persze megint tudás szükséges a tudáshoz meg sok idő. Én azt mondom még 2 év után is, hogy szinte alig tudok valamit, pedig a kezdő kokszosok úgy néznek rám mikor beszélek ezekről a dolgokról, mintha a mindenható beszélne, pedig a nagy szart, csak nem ajánlok kezdőnek danabolt piramis rendszerbe minden nélkül.


Kérdező, eleve a testépítés is öregit naturálon is. Az őssejtek száma korlátozott, minél többet edzel, annál több sejtet hasznalsz el. Persze szteroiddal jóval gyorsabban sikerül elhasznalni azt a bizonyos számú őssejtet, de maga az edzés is használja. Bocsássatok meg annyira pontosan nem tudom elmagyarázni. Persze nem azt jelenti, hogy te élnél 100 évet és ha tornazol pl 5evet, akkor 50et fogsz, de azért csökkented. Azt se mondom, hogy ha szteroidozol, akkor a felére csökkented az élet éveid számát, de azért valamennyire igen. Ez is mint minden más emberfuggo, mivel nem vagyunk egyformák. Van aki 5 év aktív szteroid használat után meghal, van aki vígan betol 2g tesztot és minden rendben (persze meddig?) Szóval remélem értitek a példákat.

2022. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!