Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítanátok, vagy tömegeln...

Szálkásítanátok, vagy tömegelnétek még? Kicsit nagy lett a hasam.

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtem edzeni,70 kiló voltam.

Most Január közepén 82 vagyok. Jött izom is, de a hasam is kezd már nőni.

180 centi vagyok így még mindig nem nevezném magam izmos testalkatúnak.

Ha nyárra leszálkásítanék edzőm szerint olyan 70 kilóra esnék vissza.

Tudtok ötleteket adni, hogy hogyan fogjam vissza a nagy hasam? Olyan komoly étrendet nem követek, arra figyelek, hogy legyen mindenből elég.

Reggelire 5 tojás baconnel, 10oraira fehérje, babán, zabturmix, 100g csirkemell, teljeskiorlesu kenyérrel, ebédre mindig más, rantotthust általában, 3kor megint eszem 150g natúr mellett, vacsorára virsli, tojás, kedvfuggo.


Edzom szerint úgy járok a legjobban, ha nem zavartatom magam a hasam miatt, ez a tomegelessel jár. Ami bánt, hogy haverommal ezdtem el edzeni, de neki igazából csak szalkasitania kell, mert jó erőben van, csak rajta is van 15 kiló felesleg :)

Le kéne mondani az idei sumerbodyrol?


2022. jan. 17. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl sok felesleges kalória kerül be. Ilyen arányú tömegnövekedésnél 2x annyi felesleg kerül fel, mint izom, aminek nincs sok értelme. Vagy kevesebb kaja kell, vagy több kardio.
2022. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A helyedben én még májusig folytatnám a tömegelést, hiszen ennyi idő alatt sok izom nem került rád, így ha le is diétázol nem lesz egy nagy formád nyárra. A kaját tedd rendbe, kiindulásnak nem rossz, de azért lehetne rajta mit változtatni. Amúgy meg az elején mindenki jobban fejlődik, bár tény, hogy a +12kg sok és ebből max 5kg izom, a többi víz és zsír.


A nagy has idővel kialakulhat attól is, hogy nem megfelelő módon végzed a hasgyakorlatot, meg persze ha zabálsz, mint az állat. :D

2022. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kajával fogok valamit kezdeni, vagy lehet megbarátkozom a hassal. :)

Az a baj, hogy soha nem híztam, bármennyit ettem, ezért van bennem az, hogy minnel többet és többet.

2022. jan. 17. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat ha ennyire jon a felesleg akkor en viszabb vennek a chbol vagy iktass be kardiot.. bar igy is vekony vagy de attol nemlesz gyorsabb az izomnovekedes h hasat novesztesz. El kell talalni h minimalis felesleggel fejlodj. De 3-4 honap meg nagyon kezdo szint. En 2 ev utan kezdtem jobban belemenni a kaja reszbe. Addig csak edzettem heti 4-5x esannyit ettem amitol lattam h fejlodok meg erosodok de sose hiztam be
2022. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!