Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 5honapja tomegelek, elég sok...

5honapja tomegelek, elég sok zsír jött fel a hasamra szalkasitanak egy kicsit? (többi lent)

Figyelt kérdés
Na ez idő alatt erőben elég sokat fejlodtem,60kg bírtam kinyomni fekve,most megy a 100,110kg be bírok 3mat gugolni,deadlift 130/4.A legjobban az zavar h a hasamra elég sok zsír jött fel,kellene szalkasitani és egy odafigyelosebb tomegelesbe kezdeni?

2018. jan. 20. 19:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy:175cm,64kg rol most vagyok 74
2018. jan. 20. 19:19
 2/6 anonim ***** válasza:
akár
2018. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a célod, hogy nyáron szeretnél szálkás lenni, akkor kezdj neki! :)
2018. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyárig meg van 5 hónap,ha pl elkezdek április közepe fele szalkasitani simán le szalkasodok július közepéig nem?
2018. jan. 20. 20:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Június*
2018. jan. 20. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:

nem biztos mert ha tömegelsz addig akkor még mehet fel zsír, meg aztán baromi lassan kell szálkásítani, hogy minél kevesebb izmot veszíts!

Szerintem kezd el most, és azzal csak nyersz ha nem júliusra leszel szálkás hanem akár már májusra, mert onnan majd oké hogy tömegelsz majd de csak visszafogottan csináld és akkor megmarad a jóforma egész nyáron

2018. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!