Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti hányszor érdemes edzeni...

Heti hányszor érdemes edzeni teljes testet street workouttal?

Figyelt kérdés
Heti 4 edzés pl túledzéshez vezethet?
2022. jan. 22. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

A street workout nem így működik. A street workout mozgásminták, gyakorlatokban, elemekben és trükkökben gondolkodik, nem izmokban. Ha a street workouttal neked annyi célod van, hogy kigyúrt legyél, akkor elég hamar motiválatlan leszel.

Félreértés ne essen, elképesztő fizikumot lehet építeni street workouttal (vagy mondjuk szertornával), de nem úgy, hogy "lemegyek a parkba, aztán lesz bicepsz-tricepsz-mell-hát".

Meg hogy érted azt, hogy street workouttal? Ha ezalatt azt érted, hogy csinálgatod a húzódzkodásokat, a tolódzkodásokat, meg a fekvőket (remélhetőleg szabályosan), akkor ez kevés ahhoz, hogy street workoutnak nevezd. A street workout egy hihetetlenül komplex versenysport.

Úgyhogy a kérdésed kb. megválaszolhatatlan. Én amikor még versenyeztem, akkor volt, hogy heti 5 napot is a parkban töltöttem és napi másfél órákat gyakoroltam, de én nem azért voltam ott, hogy kerek legyen a vállacskám. Ha ilyen izomépítős céljaim lettek voltak, akkor elmentem volna konditerembe, mint mindenki más. A street workout nem erre való, amire használni akarod. Az izom itt csak melléktermék.

2022. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez így elég tág fogalom, de 4 soknak tűnik.
2022. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1# izmosod is lehet.
2022. jan. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3# ugy hogy en evek ota tolok.
2022. jan. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Heti 3-4 elég, de nem ugyanazzal a gyakorlattal
2022. jan. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!