Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Push pull leg, edzésnél a...

Push pull leg, edzésnél a francia rúddal végzett áthúzást push, vagy pull napon érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
Most akarom elkezdeni ezt az edzésformát, viszont ez a kedvenc gyakorlatom, amit mindenképp csinálni akarok, de ugye igénybe veszi a hátizmon kívül még a mellet és a tricepszet.

2022. jan. 19. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Francia rúddal még nem csináltam és nem is láttam senkit, azt egykezes súlyzóval szokás csinálni, így nincs benne tapasztalatom, hogy mi a különbség. Én push napra tenném be, mivel elsődlegesen mell gyakorlat, persze a trinyót is igénybe veszi. A gyakorlat végrehajtása közben a súlyt a melled vonaláig húzd csak vissza, mert ha egészen a hasig elviszed, akkor a hátizom jobban bekapcsolódik.
2022. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ahogy a shop.builderen írják:


Az áthúzás hajlított karral a mellizmot, a tricepszet, a fűrészizmot, felső hátizmokat, ezen belül is különösen a széles hátizmot építi.


[link]

2022. jan. 19. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Csinaltam egy darabig, de nemsok hasznat latom az athuzasnak.Ha pplezel valszeg nem tul sok gyakorlat jut egy izomcsoportra, biztos nem ezt valasztanam 2-3 gyakorlatbol se
2022. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!