Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elkaptam a covidot, (fejfáj...

Ha elkaptam a covidot, (fejfájás, 38fokos láz, kisebb szédülések, kisebb köhögés kis gyengeség) mikor kezdhetek el újra edzeni?

Figyelt kérdés
2-3 hét pihi után mehet? Akik benne voltak, ti mennyit pihentetek?

2022. jan. 24. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Pár napot pihentem, már hét közepén edzettem az otthon konditermemben.
2022. jan. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 hónapot. Sajnos van olyan testépítő ismerősöm akit elvitt a covid. Hiába volt oltás meg pihenő
2022. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak úgy tent fel a covid, hogy csökkent a teljesítményem, gyengébb lettem és hamarabb elfáradtam, de semmilyen más tünet nem volt. Meglett a pozitív teszt, így 5 nap pihi, aztán mentem vissza a terembe és szűk 1 hónap kellett, mire újra a régi súlyókkal tudtam dolgozni és a megszokott ismétlésekkel.

Szerintem addig pihenj, amíg ki nem hevered ezt és jobban leszel, betegen szar edzeni és semmi értelme, a végén kapsz egy jó kis szívizomgyulladást. Ezen az 1-2 hét offon semmi nem múlik.

2022. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm így lesz! 2 hetet pihenek az a biztos, az még a regenerációnak is segít :) ment a zöld! Szép estét kívánok nektek!
2022. jan. 24. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:

51 éves vok.Delta variáns idején,oltatlanul:

2 napig kőhögtem.Nem folyt az orrom nem voltam lázas.Ezután hirtelen egy csapásra tiszta takony lettem.Ez is 2 napig volt kb,majd ugyanekkor 2 napig olyan voltam mint egy rakás xar.Nem akartam mozdulni sem.Neha kinéztem a szobából de visszamentem.Fel akartam menni a létrán,megnezni a kiegyenlítő tartályt, de bmeg elment a kedvem attól is,mert olyan gyengének éreztem magam.Érdekes a kajával nem volt gond ettem ,sőt éreztem a szokásos időben h éhes vagyok, de közben fostam.:D

Ilyen jelenség még nem volt.

Aztan 5 ik nap kezdett jobban lenni minden.Pihentem meg 3 napot,és elkezdtem edzeni.

Semmi utóhatás nincs.


Hat kb ennyi volt.

2022. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2022. jan. 27. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!