Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti hány edzés a legideálisab...

Heti hány edzés a legideálisabb farizomnövelés szempontjából?

Figyelt kérdés
2 is elég, vagy jobb a 3? Attól félek, hogy 2 edzés kevés, viszont ha heti 3x edzek rá akkor nem hagyok neki elég időt regenerálódni és ezért fejlődik lassabban. Melyikkel tudnám maximalizálni az izomnövekedést?

2022. jan. 28. 07:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
A 3 edzéssel kapcsolatos aggályaid feleslegesek. Akkor nem tud regenerálódni ha heti 7szer edzel. 6 mellett még simán
2022. jan. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy félreértetted-e a kérdést, de én heti 3 farizomcentrikus edzésre gondoltam 😅 A többivel nincs gond
2022. jan. 28. 08:22
 3/26 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet heti háromszor. Nekem akkor jobban fejlődött , de te érzed hogy bírod-e.
2022. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Legyen meg a heti 12-14 munkasorozat. Persze lehetőleg ne 1 edzés alatt. Mehet kettőbe. Ha két edzés kevés, akkor nem dolgoztad meg nagy súlyokkal rendesen. Különben nem igazán igényelnéd a 3. edzést, hidd el
2022. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
hidd el hogy eléggé megdolgoztatom, rengeteg sorozatot csinálok bukásig hatalmas súlyokkal, csak krva szar a seggem és a lehető leggyorsabban akarom növelni
2022. jan. 28. 10:57
 6/26 anonim ***** válasza:
Bukásig ne csináld, akkor fog rendesen fejlődni! Normális munkasorozatokat csinálj. ÉS nem kell "rengeteg sorozat", hanem amennyit írtam. Szerintem te túledzed és nincs ideje regenerálódni, fejlődni. Naturalban a "kevesebb a több". Kaja rendben van? Guggolás elég rá, nem kell több gyakorlat
2022. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
szerintem félreértetted amit mondtam. a rengeteget nem úgy értettem hogy rengeteget edzek, hanem úgy hogy a sorozataimból elég sokat csinálok bukásig, persze nem mindig. a kaja rendben van, az hogy csak a guggolás elég az meg csak szimplán hülyeség.
2022. jan. 28. 11:47
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg minek kérdezel? Te írtad, hogy nem fejlődsz a saját módszereddel, de más módszere meg hülyeség. Értem. Viszlát!
2022. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
hozzáértők véleményére voltam kíváncsi
2022. jan. 28. 11:52
 10/26 anonim ***** válasza:

88 kg-ról 102-re növeltem az izomtömegem pár hónap alatt, csak értek valamit az edzéshez:) Egyik legerősebb vagyok a teremben és csak a kokszosoknak nagyobb a tömege, mint nekem, de erőben inkább alattam vannak.


"hozzáértők véleményére voltam kíváncsi"

És gondolom te fogod eldönteni, hogy ki a hozzáértő, ami ugye fura, mivel ezek szerint te nem értesz hozzá. Mégis mi alapján szűröd ki akkor a hozzáértőket?


Majd jön valaki, aki ír neked száz gyakorlatot lábra, azzal majd jól fogsz járni :) ÉS majd 10 év múlva rájössz, hogy igazam volt

2022. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!