Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Túl kevés munka van befektetve...

Túl kevés munka van befektetve ebbe a hátba? Melyik részére kell még tömegelni?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 28. 11:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Miért kérdező? Te nő lennél? Mert a kép alapján egyértelműen férfi vagy.
2022. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már szegény kérdezőt, azt se tudja hogy fiú vagy lány.
2022. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha transz, akkor simán lehet ilyen háta nőként 🤣
2022. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A fenébe már! Attól, még hogy egy nőnek keskeny a csípője és izmos a válla, nem nő?
2022. jan. 28. 18:51
 15/17 anonim ***** válasza:
Az nem nő, ha férfinak néz ki
2022. jan. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 $$$$$ ***** válasza:
Hat 8 as én eleg sok időt voltam munkasok között. Közepsuliban nyaranta illetve mai napig egyetem mellett is ha van időm. Egy se nézett ki így. Vagy el voltak hízva vagy borzasztoan sovannyak voltak. Nem egyszer lepodtek meg amikor en egyedul arréb raktam 100-150 kg-t. Mert ők 4 en se tudtak. Persze van köztük egy két erősebb (kb.100 bol 1) akik szinten tudtak megmozgatni nagyobb sulyokat. De rajtuk meg kb 50 kg felesleg volt. Barki barmit is mond aki nem edz nem lesz izmos.
2022. jan. 29. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ismerek kőművest, aki nem elhízott, hanem izmos és szexi. Mellette nem edz semmit. Gondolom a genetikája is jó alapvetően, de építkezésen simán összeszedte évek alatt a sportos kinézetet.


Kérdező, nem, a képen nem nő van, szóval ezt az unatkozó badarságot fejezd be, és kösd le magad valami értelmessel.

2022. jan. 29. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!