Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Srácok, ti mivel motivaljatok...

Srácok, ti mivel motivaljatok magatokat folyamatosan?

Figyelt kérdés
December közepe óta nem voltam kondiban, egyszerűen semmi kedvem elindulni, az etkezesre se figyelek azóta, meg is látszik már.
2022. jan. 30. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

Napi egy propi van bennem, ez még a betonfal kézzel lebontásához is kedvet csinál.

Csövi!

2022. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Írd le az edzésterved, kérdező! Akkor talán segíthetünk érdemben.
2022. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincs kedved hozzá, akkor kár eröltetni. Akit ez a sport nem ragad magával, annak felesleges csinálnia, mert úgy jár mint te, abbahagyja, majd visszamegy kis időre és megint offolja, végleg. Mindenkit más motivál, van aki csak jobban akar kinézni, van aki a csajok miatt gyúr, vannak a bícsbádisok, hogy nyáron tudjanak feszíteni, van aki egy kitűzött célt akar elérni, legyen az verseny vagy egy híres ember fizikuma, stb. A lényeg, hogy valami motiváljon és hajtson előre, aztán jobb esetben kialakul, hogy nem tudnál létezni a gyúrás nélkül és covid alatt is bohóckodtál otthon a kis súlyzóiddal.
2022. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan sportot csinálok, amit szeretek és állandó társasággal, küönben én sem járnék rendszeresen. Lehetsz egészséges és izmos más sportokkal is, ha nem tetszik a kondizás, akkor válassz mást.
2022. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Robcsi84 ***** válasza:
81%

Nekem nincs kimondottan motivációra szükségem, de van néhány ik amiért sosem hagyok ki edzést:


- kicsi súlyokkal edzek mivel én 120 kilósan kezdtem és most 95 vagyok tehát bőven van hova fejlődni erőszintben

- lelkiismeret

- rutinná vált: a reggelit se hagyom ki és a többi kajálást sem, ugyanígy az edzést sem

- messze még a végcél és tudom hogy csak rendszeres edzéssel érhetem el

- az eddigi fejlődésen mindig ad egy kis extra késztetést hogy még keményebben eddzek

- 9 hónap kemény munkája és sok sok lemondás menne kárba ha abbahagynám, nem beszélve a pénzről amit eddig jelentettem


Nekem kb ezek miatt evidens hogy minden edzést lenyomok ha törik ha szakad.

2022. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Pumped Gabó : A Gyúrás Filozófiája című könyve ad nekem erőt. Baromi jó, mindenkinek ajánlom.
2022. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Szeretek edzeni. Tok alap dolog hogy lejarok.
2022. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Többek közt ezek a videók segítenek nekem átlendülni a holtponton:)


[link]


[link]

2022. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!

Reggel megyek is edzeni, igaza van az öreg Kiss Jenőnek.

2022. jan. 30. 21:25
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen:) Nyomni kell, Jenő tudja a tutit!
2022. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!