Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatokat csináltas...

Milyen gyakorlatokat csináltassak csajommal, hogy jobb feneke legyen?

Figyelt kérdés
Fél éve kezdtem el edzeni, ő még nem volt teremben, de mondtam neki, hogy szivem, kéne valamit kezdeni a popóddal, mert elég gyenge a mutatvány. Azt mondta jön velem edzeni. Nem guggoltathatom non-stop, melyik még a jó gyakorlat fenékre?

2022. febr. 3. 13:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Adj neki esélyt,hogy találjon egy normális embert!Tehát szabadítsd meg magadtól.Szívességet tennél neki ezzel!😉
2022. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
65%

Hogy valaki a kérdésre is válaszoljon : bolgár guggolás, csípőfeltolás, kitörés egy helyben , lábemelés hátra csigán.

Szerény véleményem szerint ezek kerekítik legjobban a popsit 😄

2022. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
29%
#4-es király vagy!😃
2022. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
Kéne kezdeni valamit a popóddal, mert ez elég gyenge mutatvány. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2022. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%

Elég lenéző, paraszt a megfogalmazásod

Rnegeteg fenék gyakrolst van, pl guggolás, csipőemelés, szabályos plank stb

Gugli a barátod

2022. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet róla. Én csajom, ő segge.
2022. febr. 3. 18:52
 17/24 anonim válasza:
10%
Hogy kárognak páran :D Milyen bunkó vagy, stb. Ő csinálja jól. A nőknek bunkók kellenek, olyanok, akik helyre rakják őket. Akik aláznak, aztán engesztelnek. Aki ebben kételkedik, majd tesztelje le élőben. A bunkó konditermes fazonok mellett mindig ott fog feszíteni a nő. A kedveskedő, óvatos, előzékeny srácok bízvást egyedül fognak megöregedni. Én már csak tudom. Mert én sem voltam soha bunkó, nem is volt sikerem... Hátrafelé láblendítés amúgy a leghatékonyabb tán, valamilyen szalagos géppel kombózva.
2022. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Annyian komolyan veszitek, de ez csak egy unatkozó troli :).
2022. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

#17:

Én a csajommal sose vagyok bunkó. Az hogy a stílusom sérti itt egyesek lelki világát, azt meg lesz*rom.

2022. febr. 3. 20:31
 20/24 anonim válasza:
65%

19-es

"de mondtam neki, hogy szivem, kéne valamit kezdeni a popóddal, mert elég gyenge a mutatvány"


Tehát szerinted ez a mondat nem bunkó. Tehát már nem is látod, mi a bunkó megjegyzés, és mi nem az. A határok elmosódtak. De mint mondtam, te csinálod jól. Neked van barátnőd. A jófiúknak sosincs.

2022. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!