Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatokat csináltas...

Milyen gyakorlatokat csináltassak csajommal, hogy jobb feneke legyen?

Figyelt kérdés
Fél éve kezdtem el edzeni, ő még nem volt teremben, de mondtam neki, hogy szivem, kéne valamit kezdeni a popóddal, mert elég gyenge a mutatvány. Azt mondta jön velem edzeni. Nem guggoltathatom non-stop, melyik még a jó gyakorlat fenékre?

2022. febr. 3. 13:09
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem bunkó. Inkább vicces. És őszinte.
2022. febr. 3. 21:10
 22/24 anonim ***** válasza:
61%
Az otthoni munkát se felejds el.Ásasd fel vele a kertet.Hasogasson tüzifát, és a talicskát is szaporábban kéne tolnia.
2022. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
87%
#17 Csak a bunkó parasztok kellenek a csajoknak..? Akkor egy ellenpéldaként tudnám említeni magam, de szerintem vannak még páran :).. Van párom pár hónap múlva leszünk 3 évesek. Előtte mind csak az alja emberek találtak meg, olyanok amit te is említettél, ment is a kukába mind. De nem mondtam hogy nincs férfi e világon aki nem egy köcsög! A párom volt hogy abba hagyta az edzést, de én ugyan olyan szerelemmel szerettem és kitettem magamért, úgy is hogy nem egy kigyúrt állat! Sosem volt olyan hogy megalázott vagy bunkó lett volna velem, és ezért hálás vagyok hogy megtaláltam. Valamint pl figyelmes, kedves, apró meglepetésekkel kedveskedik, és bújós. Én is próbálok edzeni, bár az étkezés része brutál nehéz, figyelek a megjelenésemre és én sem vagyok vele bunkó se egyébb, és arra is volt számtalan példa hogy egy műtét után segítenem kellett neki.. Szóval ha csak kis csitrikkel talalkoztál attól még vannak rendes nők is a világon akik értékelni tudják a dolgokat és tisztelnek! DE..ha bunkózna és így bánna velem hiába szeretem repülne!
2022. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
61%
Valassz masik not. A fenek alakja genetika is.
2022. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!