Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Leírná valaki, hogyan kell...

Leírná valaki, hogyan kell zsírmentesen tömeget növelni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 3. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha tisztan kajalsz de pluszba vagy akkor is megy vmennyi. Az h mennyi a genetikadon mulik foleg.
2022. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Sok fehérje, kalóriatöbblet és a végén leadni a zsírt deficittel (szálkásítani)
2022. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam kettes, hogy egy folyamatban csak nem zsírosodik be közben az ember. Vagy úgy lehetetlen?
2022. febr. 3. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Ki mit nevez zsírosodásnak. No meg az kérdés hogy mit gondolsz és mi az igaz.

Bármelyik youtuber videóját megnezed ahigy fitness versenyre készülnek, ugyanúgy megy amit írtam. Tömegnövelés ezerrel, meghatárkzotf alapanyagokból és az utolsó 1-2 hétben leszálkásítani.

Ha pedig a biokógiájába belegondolsz, akkor lwehetne ha grammra pontosan annyival ennél többet ami az aktuáljs edzésed miatti izomnövekedéshez kell. Ha ezt ki tudod számolni pontosan (nem, nem tudod) akkor elkélzelhető

2022. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2022. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10 %-os kcal szuficit, fehérje és zsír 10-10 %, ch 80. Ez a legjobb lehetőséged.
2022. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!