Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet 7 napos osztott edzést...

Lehet 7 napos osztott edzést is csinálni, vagy nem ajánlott? (7 kisebb edzés, A-B-C-D leosztásban)

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 21:09
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
(Vagy az A-B-C 6 edzésnappal jobb?)
2022. febr. 4. 21:35
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz hogy a hagyomás osztott edzést,azaz hogy minden testrészt 1-szer edzük lebontani 5-ról 7 napra akkor lehetséges de értelmetlen.Annál jobban elég nehéz még jobban szétszedni a testrészeket,a hátat vagy lábat kéne két részre bontani még.

De ennyire tényleg teljesen felesleges izolálgatni,sokkal hatásosabb ha kicsit kevesebbet csinálsz egy izomcsoportra egy edzésen de 2X egy héten mert semmilyen körülmény között nem fog kelleni egy egész hét hogy regenerálódj,az már túledzés lenne.Illetve minél több munkát végez egy izomcsoport annál gyengébb lesz a fáradtság miatt így folyamatosan romlik a sorozatok minősége egy edzésen belül.

2022. febr. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nincs sok ertelme. 4 napnal jobban sose szedtem szet. Kis izomcsoportokat nem edzek kulon
2022. febr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tehát jobb 2 gyakorlat mindenre (heti 2x), mint 3 gyakorlat egy rövidebb edzésen (de szintén heti 2x)?
2022. febr. 5. 11:07
 5/15 anonim ***** válasza:
En egyszer edzek mindenre, de akkor kemenyen. Teljesen jol fejlodok. Edzetem regen 2x is, de ugyanigy fejlodtem.
2022. febr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4 napos osztott, 7 edzéssel, szövegértést gyakorold.


Aztán módosítottam, végül is az a kérdés, hogy 3 napos osztott (3 gyakorlattal izmonként) 6 edzéssel jobb-e, mint 2 napos osztott 4 edzéssel, de csak 2 gyakorlattal?

2022. febr. 5. 12:15
 7/15 anonim ***** válasza:
Tulbonyolitod 😀 elkezdtel mar edzeni?
2022. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen :D:D
2022. febr. 5. 15:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Na helyes. Van aki itt agyal ilyeneken hetekig de kozbe el se kezdi 🤣 Am 4-5 napnal ne eddz sztem tobbet. Regeneralodni kell. Nem fogsz gyorsabban noni. Ha meg kezdo vagy akk fokozatosan. En regota edzek most nekem is 3 napos osztott, de altalaba 4x jarok mert ugy van idom. Mindig masbol van 2. De megesik h 3x megyek le meg azis h 5x
2022. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És az, hogy 3 vagy 3 gyakorlat, az mennyit számít?
2022. febr. 5. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!