Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy látjátok, a súlyzós...

Hogy látjátok, a súlyzós edzés okoz egy nagyobb alvásigényt? Amióta nagyobb súlyokkal edzem, úgy veszem észre igénylek több mint nyolc óra alvást, igaz nem mindig alszom el időben?

Figyelt kérdés
Viszonylag sokat edzem, hetente többször, előtte kevésbé éreztem ezt, igaz általában akkor éreztem kipihentnek magam, ha legalább 10 órát aludtam, de most 8 órát kifejezetten kevésnek érzek. Kevés a regeneráció vagy esetleg a mikrók? Hogy tapasztaltátok?

2022. febr. 11. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem ez akkor volt, amikor növeltem az edzést, de az étkezést nem. azért lettem álmos mert nem ettem eleget. ez nem lehet?


amúgy abban is van igazság, hogy a testnek pihenni, az izmoknak regenerálódni kell. az edzőm mindig ugy enged el edzéről hogy "egyél, pihenj"

2022. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb súlyokkal edzek, én is jobban le vagyok szívva. Valószínűleg azért, mert a nagy súly jobban megviseli az idegrendszert.
2022. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem. Egy kiadós lábnap után három napig olyan vagyok mint a mormota .
2022. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont igy vagyok én is vele.
2022. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!