Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért számít gáznak az ittenie...

Miért számít gáznak az itteniek szeirnt, aki csak rekreációs célból eddz?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, lemegy heti 2-3x, edz egyet ahogy jól esik, majd folytatja a megszokott életritmusát. Nem követ aszkéta étrendet, nem deadliftezik meg gugol 200kgval, és még gépeket is használ az edzéséhez.


Tehát a terembejárók 70%-a



2022. febr. 13. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
mert az itteni válaszolok nagy része troll.
2022. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Én pl. sosem írtam olyat, hogy gáz lenne. Szintén csak hobbista vagyok.
2022. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Vagy komolyan gyúrsz vagy sehogy. A koca gyúrósokat senki nem kedveli.
2022. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

#3


De a koca kőművestrollokat sem kedveli senki.

2022. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy versenyző, a legfontosabb, hogy szeresd, amit csinálsz, ne érezd nyűgnek, hogy edzeni kell menni. Én mondjuk el nem tudnám képzelni a lábedzésem, guggolás és felhúzás nélkül, de ha neked gondot jelent ez a két gyakorlat, akkor ne csináld!

Az itt kommentelők többsége meg troll, nem kell rájul hallgatni.

2022. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Én nem ezen az oldalom élem az életem, de nem igazán láttam olyan kérdést, ami alatt azért ment volna az oltogatás, mert valaki "nem követ aszkéta étrendet vagy mert nem guggol/húz 200 kilóval." Itt szerencsére egész sok olyan felhasználó van, akik haladnak a korral, ezért a gépes edzegetéseket nem éppen részesítik előnyben (ahogy én sem), és ezt leírják, nagyon helyesen, de szerintem még senki nem lett itt meggyilkolva kommentben, mert gépeket használ.

Azzal semmi gond nincs, ha valaki rekreációs célból kondizgat. A gáz szerintem az, amikor ezek az emberek nem tudják a helyüket a létezésben, és úgy akarnak tucatnyi tápkiegészítőt szedni, meg tömegelni/szálkásítani, meg Jason Momoaként kinézni, hogy azt sem tudják, hogyan kell bemelegíteni vagy hogyan kell megfogni egy rudat, pedig már hónapok óta járnak a terembe, de még egy hitvány shopbuilder cikket sem voltak képesek elolvasni. Na most az ilyen emberekre hadd lehessen már azt mondani, hogy csak a helyet foglalják a teremben. Ettől függetlenül senki nem akarja őket kivégezni, csak hát a kommentelőknek (teljesen jogosan) megvan róluk a véleményük, azt pedig nem tilos leírni.

És az 1. kommentet kiegészíteném azzal, hogy nem csak a válaszolók, de a kérdezők nagy része is undorító troll.

2022. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%

Soha nem értettem az olyan mazsolákat akik lejönnek 10-20 kg-val szerencsétlenkedni.

Ezek amúgy mik akarnak lenni?

Miért nem otthon fekvőznek?Legalább nem égetnék magukat, nyilvánosan.

Én azt tekintem jónak, aki 100 kg-val melegít be , fekve.Na azok már elértek valamit, a többinek ezt kéne követnie.

Nem papucsban csoszogni két gép között, aztán két sorozat között a messengeren irogatni,meg selfiekt felrakni a facebookra hogy milyen kemény vagyok gépen a +15 kgval edzés közben.

Ezeket be sem engedném a termekbe.

2022. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7%
Ők fizetik a termet gyurka
2022. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!