Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy kezdjek neki a testem...

Hogy kezdjek neki a testem formálásának? Milyen edzőtervem legyen?

Figyelt kérdés

30 éves ffi vagyok, tipikus kocka. Soha nem sportoltam semmit, meghíztam, irodai melót végzek. Erőnlétem lényegében a nullával egyenlő. Egy panel lakás harmadik emeletére ha fel kell menni már lever a víz. Tartásom hanyag. Derekam sokszor érzem. Válam előre van esve.

Szóval olyan igazi rakás szar vagyok. Ezen szeretnék változtatni. Cél egy legalább átlagos fizikum elérése. Most norálisan saját testemmel sem tudok le gugolni.

175 cm vagyok 89 kg nem tűnik annyira soknak de kb semmi izom sincs rajtam.


Hogy kéne edzeni? Néztem ezt: hétfő mell tricepsz, kedd láb váll, szerda pihenő, csütörtök hát bicepsz.

Kiegészítésnek munkatársam azt mondta hogy fehérjét kell venni, edzés utánra illetve vitamint javasolta.



2022. febr. 16. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Gyógytorna, sok nyújtó/mobilizációs gyakorlat, hengerezés, a jelenlegi reumatológiai diszfunkciók korrigálása, aerob/anaerob mozgások az állóképességed javítása miatt.

Ha ez megvan, akkor utána gondolkodj láb-vállon, meg fehérje porra, te kis troll tündér.

"Szóval olyan igazi rakás szar vagyok." Ez minden bizonnyal valós.

2022. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tessék?
2022. febr. 16. 09:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha előbb a kardiodon javítanál és veszítenél egy 10kgt? Séta bicikli, stb.


Addig meg nézz utánna az edzésterveknek, mert egy gyakorin senki nem fog leírni neked egy részletes edzéstervet.

2022. febr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

"Gyógytorna, sok nyújtó/mobilizációs gyakorlat, hengerezés, a jelenlegi reumatológiai diszfunkciók korrigálása, aerob/anaerob mozgások az állóképességed javítása miatt.

Ha ez megvan, akkor utána gondolkodj láb-vállon, meg fehérje porra"


így van!!!

2022. febr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Elhízott reumatológiai csődként "rakás szar" testtartással, nulla mobilizációval, nem létező erőnléttel garantált sikert fog hozni egy elavult osztott "edzésterv" (ami nálad kb fő izomcsoportok random felsorolását jelenti). Gyilkold tovább a nem létező ízületeidet, csapj oda a "tricepszednek". 1 hét regeneráció kelleni hobbistaként.


Nem tudom hogy a sok pupos lószar kocka miért tekint úgy a konditermi edzésre, mintha az önmagában egészséges lenne.

Kardioval, aerob edzéssel, nyújtással, gyógytornával kiegészítve érne a te esetedben valamit.

2022. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha aktiválod a beállítást ami kiírja a neved akkor még segítek is.

Addig sajnos troll gyanús vagy.

2022. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azzal nem vagyunk előrébb, ha kiírja a nevét. Akiknek az az életük egyetlen elfoglaltsága, hogy egy 15 ember által látogatott témakörbe írogatják ki az ijesztően beteges kérdéseiket, azok pár naponta regisztrálnak egy új felhasználói fiókkal, aztán ennyi. Nehogy azt hidd, hogy egyetlen profilról nyomja. Akkor nem is tudná értékelni magát. Meg az IP ütközés miatt kell a több profil. Ez már régóta így van ezen az oldalon, sajnos itt összefújja a hulladékot a szél.
2022. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt tudom, de ha a toplistában a neve mellett több mint 1-2 kérdés van akkor troll. Ha csak egy akkor még igazi kérdés is lehet.

Plusz ha troll és kirakja a nevét akkor a többi feltett kérdésnél is látszani fog.

2022. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De mondom, hogy az ilyen nyomorultak minden második kérdéshez új fiókot csinálnak. Ezek megszállottak.
2022. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!