Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hirtelen fogyás után comb...

Hirtelen fogyás után comb formálása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Leesett rólam nagyon hirtelen 2-3 kiló, kb 2 hét alatt.

Örülök neki, mert így vékonyabb vagyok, de előtte is a combomon volt a felesleg nagyja, most pedig noha vékonyabb, de plötyibb.

Nagyon narancsbőrösnek, vagy inkább ilyen nénisnek tűnik. Redős, tartástalan, reng nagyon.


Gondolom a bőröm még a husibb formánál tart, viszont eltűnt egy adag kitöltő anyag (zsír).


Van itthon stepper gépem, és szobabiciklim. Futni nem futhatok szívproblémák miatt.

Nagyon szeretném, ha feszesebb, esztétikusabb lenne a lábam, de nem tudom, melyik a leghatékonyabb edzés, vagy praktika.


Köszönöm előre is a tippeket!

162/62/23/L


2021. márc. 11. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A hirtelen fogyás nem jó.

Havi 1,2 kiló az optimális.Több mint valszinű,hogy vizet zsirt valamint izmot epítettél le.

Edzés nelkül a fogyás eredménye egy vékony de nem egy esztetikus forma.Ezért minden dieta mellé érdemes edzeni.

A stepper nem rossz,ha van rajta fokozat.

Ezt a legnehezebbre kell allítani,mivel az izomnöveleshez kellő terhelés kell.Nem kell megijedni!!Nem lesznek tölgyfameretű combjaid sem hatalmas feneked!!

Nektek joval nehezebb elerni a rettegett izmossagot.("Nem akarok túl izmos lenni")

Évekbe kerül nem beszelve,hogy a tesztoszteron hiánya miatt naturál el sem erhető olyan szint.

Szval bátran terheld az izmokat.A fenék izmok a nagy terhelésre reagalnak jobban,es nem a sok sok ismetlésre.

Legjobb megoldás a súlyzós edzes lenne.Sajnos ezt otthoni korülmények között nem mindenki tudja megoldani.

Szerezz be legalabb gumiszalagokat.Jopár gyakorlatot találhatsz a neten.


Fogyassz több fehérjét,étkezz egeszségesen.

2021. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 kg minusztol mar lottyedt? Eddig akkor gondolom nem sportoltal. Fogyni sport melett kell jol osszerakott kajaval kulonben nem lesz jo a forma
2021. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem igazán sportoltam, formásabb az alakok alapból. Úsztam, fallabdáztam, táncoltam, koriztam, de nem heti X gyakorisággal, hanem ahogy volt kedvem.

Most sem direkt fogytam, hanem egy betegség miatt külön étrendre raktak.

Semmi zsír, lightos fehérje, teljes kiőrlésű dolgok. Eddig pedig ettem mindent is, így potyognak a kilók.

2021. márc. 11. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah igy ertheto. Hat igazabol guggolas, kitores, felhuzasok, bringa, lepcsozes. Ilyemik a leghatekonyabbak ha ezt engedi a betegseg. Meg mindig azt a dietat kell tartanod?
2021. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos ezt a diétát nagyon sokáig kell tartanom. Hasnyálmirigy gyulladásom újult ki, kórházba is kerülhetek ha nem figyelek rá.

Edzhetek bármit.


Szóval valami tartós feszesítés, edzés kellene. Ma reggelre pl 30 dekaval voltam kevesebb megint, ami nagyon sok.


Próbálok többet enni, de gondolom a zsírhiány miatt a saját zsíromat bontja a szervezetem.

2021. márc. 13. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!