Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért lehet ez?

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Mell-váll-tricepsz után 1, max 2 napig érzem a vállamat (nem fáj csak nagyon enyhén), utána elmúlik. Ez normális?

2022. febr. 16. 18:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Msm-et szedek, és 2 hónapja edzek!
2022. febr. 16. 18:37
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most mi van? Váll edzés után még jó, hogy "érzed" a válladat. Azért edzetted meg.

Vagy te a vállizületedre gondolsz? Mit jelent az, hogy érzed? Fáj? Mert ha az izületről van szó, akkor nem, nem normális, ha bármi diszkomfort jelentkezik benne.

Ha izületi fájdalomra gondolsz, akkor az bármitől lehet. Mivel 2 hónapja edzel, ezért kíváncsi vagyok, hogy mennyire alapos a bemelegítésed, a nyújtásod, a mobilizációd, milyen gyakran hengerezel, mennyire szabályos a technikád, mennyire korrigáltad a reumatológiai diszfunkcióidat a kondibérlet megvásárlása előtt, és hasonló faktorok. Persze most mondhatod nekem, hogy "ne játszd már az agyad, ne okoskodj, nem kell ezt túltudományoskodni, nem atomfizika ez." Rendben, csak akkor nem kell csodálkozni, ha időnként itt vagy ott fáj egy picit (vagy nagyon).

Az MSM meg pont egy olyan kiegészítő, aminek a hatékonyságát egyetlen tanulmány sem erősítette meg egyértelműen. De még ha lenne is bármi tényleges hatása, akkor sem érne semmit, ha az előbb felsorolt faktorok nem stimmelnek.

2022. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindent csinálok a hengerezésen a felsoroltak közül. Egyébként már szerencsére elmúlt a fájdalom. Szerintem nem melegítettem be eléggé, és az lehetett a gond. Az msm-et viszont azért szedem mert a méregdrága ízületvédőkben is az található. Köszönöm a segítséget! :)
2022. febr. 17. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!