Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 175 cm magas 67 kilós férfikén...

175 cm magas 67 kilós férfiként én tényleg vékonynak számítok?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy emellett a súly mellett már nem kell fogynom a szálkásításhoz, sőt inkább tömegnövelő étrendre lenne szükségem?

2022. febr. 17. 15:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Főleg a fehérje miatt eszem ennyi babot, mert azokban van a zöldségek közül az egyik legtöbb…


Lehet hogy majd próbálok több halat is enni, de más állat húsát nem szívesen eszem meg, bár semmi bajom azokkal akik meg igen…


Majd szeretnék venni fehérjeport, csak nem tudom hogy milyet kéne, mert az állati eredetűek azok ipari húsfeldolgozó üzemekben tartott állatokból lett kinyerve, olyat meg nem akarok venni… Úgyhogy marad a növényi, de még nem tudom hogy melyik lenne a legjobb. Nagyon sokféle van.


Mivel rendszeresen eszem csicseriborsót, nem biztos hogy a csicseriborsó alapú fehérje a legjobb választás, de nem tudom.

2022. febr. 17. 16:12
 12/21 anonim ***** válasza:
Szoktál tejet inni?
2022. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#12.


Nem.


Miért, kéne?


Háztáji tejet azt vehetek/ ihatok ha jó…

2022. febr. 17. 16:18
 14/21 anonim ***** válasza:

Ha húst nem szeretnél enni, akkor kicsit nehezebb dolgod lesz.

Fehérjepor mindenképp kell. Van zöldborsó alapú és rizs alapú is, ha jól tudom. Annyi a nehezítés, hogy az izmok kedvence egyértelműen az állati eredetű fehérje. Aminosav italt is bevethetsz, ott már nem fogok tudni állathoz kapcsolni a dolgot. Napi szinten 150 gramm fehérjét jó lenne bevinned, edzés mellett.

2022. febr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#13: Csak azért kérdeztem, mert a fehérjeporokat abból készítik az esetek 99%-ban, így ha a tej oké nálad, akkor az is.

Növényi alapú fehérjekészítményből én a helyedben valami komplexet keresnék. A vegetáriánus/vegán étkezés testépítés szemszögéből elég nagy nehezítő tényező, nem egyszerű úgy étkezni, hogy minden szükséges aminosavat bevigyük, és ezeknek még az egymáshoz képesti aránya is ideális legyen. Olyan vega/vegán proteint kellene keresni (már hogyha akarsz majd fogyasztani), amiben megtalálható az összes esszenciális aminosav és az arányuk is jó. Elvileg létezik ilyen.

2022. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
35%
Egy gebe giliszta vagy. Egyél már valamit, mielőtt elfúj a szél. Vegyek neked kaját????
2022. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
41%
Abszolút jóindulatból: addig keress fel egy elmeorvost, amíg még nem késő. Mindez szól azoknak is, akik hasonlóan gondolkodnak!
2022. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
58%

Akkor én is sovány vagyok???

174cm 51kg 27/F

2022. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%
18 te bizony az vagy, de gondolom ez nem kérdés.
2022. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
53%
18 Lányként is nagyon sovány lennél.
2022. febr. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!