Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 175 cm magas 67 kilós férfikén...

175 cm magas 67 kilós férfiként én tényleg vékonynak számítok?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy emellett a súly mellett már nem kell fogynom a szálkásításhoz, sőt inkább tömegnövelő étrendre lenne szükségem?

2022. febr. 17. 15:09
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, ha ez számít.
2022. febr. 17. 15:11
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Normál vagy vékony attól függően, hogy milyen arányban van a zsír/izom. Izmos vagy a tükörben?
2022. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Ja és a szálkásítás és a tömegnövelés két különböző dolog. Melyiket szeretnéd? A tömegnöveléssel nagyobbak lesznek az izmaid (edzés mellett!!), a szálkásítással jobban definiáltak lesznek az izmaid (edzés mellett!!).
2022. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%

Ducibuci te vagy az?

Összementél broo!

2022. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vékony.
2022. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Igen, nagyon vékonynak számítassz.
2022. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom megítélni sajnos, hogy hogy nézek ki, nem tudom hogy vékony, kövér, vagy izmos vagyok e… Bár izmos nem igazán lehetek, mert nem edzek olyan régóta.


Én azt szeretném, hogyha minél kontúrosabb, jól látható, szimmetrikus izmaim lennének, de nem egy olimpiai testépítő szintjén, viszont mondjuk egy Adonisz-indexnél kicsit nagyobbak.

És emellett pedig minél kevesebb zsír legyen rajtam…


Olyan dolgokat fogyasztok melyek kevés zsírt tartalmaznak…


Főleg zöldségeket.


Az étrendem 85-90%-át sárga és zöld hüvelyű zöldbab, fehérbab, sárgarépa, csicseriborsó, paprika, karfiol és brokkoli teszi ki. Emellett néha viszek be olyanokat mint kinoa, kuszkusz, zab, gyümölcsből meg néha banánt.


Heti egyszer eszem valamilyen minőségi halat (vagy tintahalat).

2022. febr. 17. 15:41
 8/21 A kérdező kommentje:

Ja és régebben amikor 65 kilós voltam csak, akkor egy géppel lemértem a testzsír-indexemet (ami nem tudom hogy pontosan mérte e), de akkor 21% volt.


Viszont akkoriban nem edzettem.


Most nem tudom hogy mennyi lehet.

2022. febr. 17. 15:43
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom megítélni sajnos, hogy hogy nézek ki, nem tudom hogy vékony, kövér, vagy izmos vagyok e… Bár izmos nem igazán lehetek, mert nem edzek olyan régóta."

Sokan vannak ezzel így. Valószínűleg ez azért van, mert semmilyen vagy. Vagyis hogy nincs rajtad látható kirívó jellem, se nem kövér, se nem izmos, se nem sovány.

Ha jól definiált izmokat szeretnél, akkor edzened kell, kalóriatöbblet mellett. Ekkor zsír is fog feljönni, emiatt valószínűleg csak annyit fogsz észrevenni, hogy "nagyobb" lettél. Utána a felszedett zsírt el kell ahhoz tüntetni, hogy jól látszódjon a felszedett izom mennyisége, vagyis diétázni kell. Szóval ez egy 2 lépcsős történet. Egyszerre nem igazán fog menni a kettő. Az izomépítéshez kalória többlet kell, a zsír leadásához meg kalória deficit. Egymás után, felváltva érdemes a kettőt végezni. Most nem lehet rajtad sok zsír, ezért talán az izomépítéssel kellene kezdened.

2022. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor első feladatod a tömegnövelés, mert ha nincs izom, akkor nincs minek látszania sem. Zöldségek nagyon jók, de a fehérjebevitellel hogy állsz? (Igen, a hüvelyesekben is van.)
2022. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!