Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 20 éves fiú vagyok.Edzőm...

20 éves fiú vagyok.Edzőm futáshoz alakformáláshoz az L-karnitin és l citrulin aminosavakat mondta hogy szedjem, mert így a zsírt is égeti a test és segít izmosodni?

Figyelt kérdés

Neten keresgéltem még ilyen táplálékkiegészítő kombókat, ez is a legjobbak között van.

Megéri -3 hónapra kipróbálni?

Mennyi fogok fogyni és erősödni?

Futás heti 3* 5 km

Heti kétszer street workout,és Calisthenics meg crossfitt.


2022. márc. 7. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
A fogyásod mértéke a kalóriadeficittől, az erősödésed mértéke pedig a végzett gyakorlatok intenzitásától és progresszivitásától fog függni (amellett, hogy ne legyen túl nagy a kalóriadeficit).
2022. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Vibrációs tréner nélkül semmit nem ér se az l-karnitin, se az l-citrulin. Sajnálom, dubicuci ez van. Szerezz be egy vibrációs trénert. Vagy csak egy vibrátort.
2022. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
pár hónap és olyan leszel mint Schwarzenegger.
2022. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ebbőlax az l karnitinnak van értelme, de hosszutavu negativ hatasait meg nem vizsgaltak

Elsosorban a kajan, kasodsorban az edzeseny harmadsorban alvason es stresszen es negyedjere fog az l karnitinon mulni a sikered

2022. márc. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen pár hónap? Már az áprilisi választásra, olyan leszel, mint a Svórcenegger.🤣😂
2022. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!