Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékony 20 éves lányként...

Vékony 20 éves lányként mennyire néznének idétlennek egy edzőteremben?

Figyelt kérdés
Szeretnék eljárni és felszedni valamennyi izmot, de eléggé feszélyezne hogy másoknak kissé nevetséges látvány lehetek ahogy emelgetni próbálok ott bármit 45 kilóval. Szerintetek nem gúnyolnának ki?
2020. júl. 15. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Mindenki azért van ott, hogy izmosodjon (vagy szálkásítson), senki se izmosan megy életében először edzeni. Meglepődsz majd, de a legtöbb ember nem izmos, nem szálkás, nem kétajtós szekrény, hanem átlag emberek, a legtöbbnek nem ez az élete, hanem csak sportolni akarnak, kikapcsolódni, mozogni, kicsit jobban kinézni. Minél nagyobb terembe mész annál igazabb lesz ez, talán egy pince erőemelő teremben tapasztalnál mást. Szóval ha csak ennyi gátol mindenképp menj.

Akkor néznek idétlennek ha idétlenséget csinálsz, sérülés veszélyes dolgokat, mindenképp kérj segítséget ha nem tudod mit hogyan kell csinálni, legyen ez személyi edző, vagy egy tapasztalt, sok éve kondizó ismerős, barát, akárki aki ért hozzá.

2020. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem, basszus miért gúnyolnának ki? Ha jól tudom edzeni járnak oda az emberek. Ja és sok vékony lányt láttam már a terembe.
2020. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Oké, köszi a válaszokat!

Nem voltam még sosem, nem tudtam mire számítsak.

2020. júl. 15. 13:58
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
Semennyire. Az edzőtermekben a sovány embereken keresztül a túlsúlyosokon át mindenféle típusú ember van, komoly sportolóktól kezdve koca-edzőkig mindenféle. Nem kell izgulni :)
2020. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első jól mondja minálunk kb 4-5 olyan van, akinek kiemelkedő ereje van, vagy fizikuma.
2020. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 $$$$$ ***** válasza:

Nem gúnyolnak ki. Ahogy már írtak is mindenki azert megy hogy izmosodjon. Valamint hidd el,nem csak erős izmos sracok vannak ott meg 10/10 es bomba testü csajok.

20/F

2020. júl. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki kezdő az azért nem gúnyol ki, mert ő is kezdő.

Aki haladó, az azért nem gúnyol ki, mert nincs mit kompenzálnia.

2020. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyetlen lányt sem szoktam idétlennek nézni, fiút sem csak helyi vagányokat akik kislány módjára sikongatnak
2020. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!