Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdőként másfél perc plank...

Kezdőként másfél perc plank jónak számít?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete elkezdtem unalomból plankelni itthon, 45 másodpercért is megszenvedtem, de csináltam minden nap párszor és egyre több ment, és ma sikerült a másfél perc. (Nem voltam púpos közben)

Szerintetek jó eredmény ennyi idő után?


2022. márc. 8. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Csak így tovább!
2022. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Tesám!Hagyd ezt a női divatgyakorlatot, végezzél kemény testépítő edzéseket, attól jön majd az izom.
2022. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
#2 Ha nem eszik rendesen,akkor nem sokat ér a sima edzés.
2022. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha helyesen csinálod (egyvonalú a hát, has-comb-fenék aktovan feszít, merőleges könyökhajlat, könyök a vállak alatt, egyenes gerinc stb) akkor a 1.5 perc jó szint, szerintem átlag felett kicsivel
2022. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most próbáltam először, és 1 percig bírtam. Meglepően nehéz volt, már remegtek az izmaim.Bár én nem edzek, és túlsúlyos is vagyok. A videó szerint, amiből tanultam szabályosan csináltam.
2022. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 amíg nem nézed tükörben, nem feszíed folymatosan, a comb, a far és a hasizmot, nem teljesen egyvonalú a gerinced, addig nem szabályos. és garantálom hogy ha érzetre szbályos is volt, valójában nem volt az. hiszen ahogy az ember fárad, nem tud minden ilyenre figyelni, ha pedig túlsúlyos és edzetlen vgy, akkor 20 másodperc már figyelemreméltó eredmény lenne
2022. dec. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Jó nem vitatkozok. Kellemes Karácsonyt!
2022. dec. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!