Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Havi 50 ezer ft van minden...

Havi 50 ezer ft van minden hónapban, amit eltudnék költeni tápkiegésíztőkre.Először tömegelésre miket lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok,estefelé tudok edzeni, sokat vagyok az egyetemen.sok turmixot iszok, mert nehéz megoldanom az étkezést.főzni nincs időm,sajnos.Eddig is szedtem,de inkább ilyen all in one formulákat, amiben minden benne van egyszerre.Most külön külön szeretnék pár kiegészítőt venni, nagyobb kiszerelésben, de megengedhetem magamnak hogy vegyek sokmindent.Mik lennének azok, amiket mindenféleképpen érdemes megvenni és beleépíteni az étkezési programba.Cél nem olyan mínőségi, inkább mennyiségi hízás nyárra,jó erőszinntel.Esetleg ha van itt natural lifetime testéíptő leírhatná a táplálékkiegészítő programját, amit fogyaszt a nap folyamán.Neten pár versenyzőnek fenn van, de azoknak nagyon profi kiegészítő programja van, annyi mindent nem akarok egyszerre vásárolni és fogyasztani.20F 182cm
2022. márc. 9. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nincs olyan tápkieg ami legális és felrak rád 10 kg izmot..
2022. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Kösz a lepontozást,akkor sem leszel izmos nyárra hiába cseszték fel az agyad a moderátorok és törölték a válaszaid. Most mint látom mindenki válaszát lepontozod a többi kérdés alatt. Add ki a dühöd nyugodtan így.
2022. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én felpontoztalak.
2022. márc. 10. 00:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is.
2022. márc. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Illegalisan a felebol is megvan. Igaz amelle enni kell normalisan. Legalis dolgok kb semmit sem ernek testepitesben. Meg annyit se mintha tokeletesen kajalnal. Ha a kaja meg tokeletes akkor alig ad hozza a legal tapkieg. Nem eri meg
2022. márc. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzt inkább tegyél félre lakásra stb.
2022. márc. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Faj az igazsag? 😁
2022. márc. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!