Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Dinamikusan növekvő fekvőtámas...

Dinamikusan növekvő fekvőtámaszok után mikor lesz érdemes már edzőterembe mennem?

Figyelt kérdés

Már ott tartok, hogy kétnaponta 100 db megy.Felülés 100 db.Négyütemű fekvőtámaszt és helybenfutást szoktam még csinálni.Egy év edzek otthon.Kondiba kb mire számíthatok kezdő kondisként ha szeretnék fekvenyomni,guggolást csinálni.Kb mekkora súllyal fog menni?

18F


2022. márc. 9. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Én elmennék és a technikát, légzést gyakorolnám a 10 kilós üres rúddal minden nap egy egész hétig, hogy későbbre berögződjön. Nem érdekelne, hogy ki néz ki közben, ez az alapozó időszak a legfontosabb. Tükörben kigyakorolnám, kipróbálnám a gépeket, beszélnék az ott lévőkkel, hogy szabályosan hogyan kell! Majd csak 5-5 kilónként emelném 3x30-as sorozatokkal a fekve nyomást is és guggolást is 2-3 hetente, hogy még biztosan mozgatni tudjam, nemcsak ájuldozni alatta. Kell az ízületeknek is idő, hogy szokják. A bemegyek azt 60 kilót rá.szok mozdulatokból van a több hónapig tartó sérülés, felépülés.
2022. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%

Már mehetsz is terembe. Szerintem 40-50 kiló menni fog az elején, utána is relatíve gyorsan tudsz majd feljebb menni.

(És a helyedben hallgatnék az első válaszolóra)

2022. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!