Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme van ennek az extra...

Mi értelme van ennek az extra szigorú diétának versenyzőknél?

Figyelt kérdés

Most nem kalória vagy makrókra gondolok, azt értem hogy miért kell figyelni.

De most egy lány kirakta hogy hetekig még a zöldségekből is csak zöld, meg fehér színűt ehet. Ennek mi értelme? Pl a répa miért rosszabb, mint a karfiol?


2022. márc. 13. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Felesleges kamu-tudományoskodás.
2022. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ezek ilyen évtizedes legendák, amiket úgy kezelnek, mintha a Bibliában lennének megírva :D nyilvàn az is hülyeség, hogy egyàltalán nem esznek egyáltalán gyümölcsöt. Vannak ,0’ Ch-s napok, ott persze érthető, de ha amúgy is megeszik pár szàz gram rizst, akkor nem értem, hogy a rizs/zab kárára miért nem lehet pici más CH-t enni :D
2022. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert leragadtak 2002ben a kiskegyed fogyi rovatában ahol egy 38as testtömeg indexel rendelkező nő napi 40 felülést javasol ha fogyni akarsz.
2022. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
A cukor miatt. Vizesit. Dieta vegen verseny elott mar minden szamit. Par gramm soval jatszanak meg stb
2022. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt gondolják az emberek hogy minél extrémebb egy diéta, annál “hatékonyabb”, meg influencerek amúgy is keresik az extrém clickbaitelhető címeket amivel be tudják a sok hülyét vonzani.


Persze egy testépítő versenyen figyelni kell a folyadék és társaira de ez nem a kaja színétől fog függeni.

2022. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Hiaba pontoztok le en mar keszultem fel versenyre ifbb pro edzovel es sok versenyzo haverom van. Mikor tele vagy koxal es minden vizet ki.akarsz preselni es 5-6% tzsn vagy akkor mar minden szamit..
2022. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, amiről te beszélsz, az a versenydiéta vége. Én azt hiszem, tudom melyik csajra gondol a kérdező, neki még sok hét van a végéig, tehát tartom magam ahhoz, hogy ilyenkor még beleférne, hogy a rizs/zab terhére más zöldséget vagy gyümölcsöt egyen (a csaj pl megeszi a borsót is, ami ugye amúgy szintén nagyon cukros). Követtem Németh Bálint készülését is, ő egészen a végéig elég változatosan evett.
2022. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Novivel azert mas a tema 😀 Persze hulyeseg szin alapjan itelni, de az jogos h gyumolcsbol es zoldsegbol se mind1 h mi, ha nagyon szigoru a dieta
2022. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kiről van szó? Instán meg tudom nézni? V hol posztolja a felkészülését?
2022. márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy hülyeség. Eleve nem értem miért engedik "versenyezni" a nőket, a bikiben való behóckodásuk az idióta pózolásokkal teljesen nevetségessé teszik e testépítést. Az instap.csa fitnesz modellek pedig ezekkel az értelmetlen és nonszensz diétákkal.. minek? A legtöbbjük nem is koxol. Kox nélkül felesleges ilyen grammokra kimért diétákat tartani
2022. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!