Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen táplálékkiegészítőkkel...

Milyen táplálékkiegészítőkkel érdemes még kiegészítenem a csomagot, amit az internetes edzőm ajánlott?

Figyelt kérdés

Célom: 2 hónapos testkompozíció átalakítása. 2 hónapos csomagra fizettem elő.

2 hónapos intenzív szálkásító edzésrendszert, szálkásító étrendet tartalmaz amit vettem.

Javasolt kiegészítők:

Fehérje izolátom, BCAA, L-karnitin, Multivitamin, C,D vitamin. Magnézium peptid.


Ezek mellé mehet még kreatin? Olvastam online, hogy beköti a vizet. A gym-ben is mondta az egyik srác, hogy víztorony lennék tőle. Illetve még egy teszto fokozóra gondoltam.


169 cm, 72 kg férfi, 26 éves



2022. márc. 16. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
béres-csepp aztán ne kíméld bástya
2022. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ezek de unalmasak
2022. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Frontin. Az talán segít a depressziódon és a két forintos életed értelmetlenségén. Mellé persze mehet a kreatin, a BCAA, az l-karnitin és a multivitamin, de ehhez azért pénz is kéne, csóróként nem fog menni.

Amúgy gondoljatok bele, hogy ő minden nap képes egy csomó időt rászánni arra, hogy kitalálja és begépelje ezeket a kérdéseket, meg hogy átlépkedjen egyik profilból a másikba. Milyen élete lehet? Azért ez kemény.

2022. márc. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Arra gondoltál már hogy szilárd kajára, húsra, zöldségre és szénhidrátra költsd azt a pénzt, ami elmegy ilyen szarra mint a Bcaa meg l-karnitin?


Persze hogy nem, ha gondoltál volna akkor nem egy hatodikos fiú paramétereivel rendelkeznél.

2022. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Én arginin,glutamin,bcaa,taurin,beta -alainin,l-kanitin kombót javaslom.

Ha rendszeresen szeded reggel éhgyomorra,és edzés előtt is, vagy lefekvés előtt, nagyon anabolikus állapotba hozza a tested.

Az előző trollokkal ne foglalkozz, ezeknek az elfoglaltsága hogy minden testépítős kérdést kifiguráznak, mert nincs pénzük tápszerre se.

Olcsó életük van, nézd meg milyen válaszokat írtak neked.

2022. márc. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
mondjuk mi is itt írogatunk hétközben délelőtt 11-kor...
2022. márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amiket irt az online edzo, boven eleg meg sok is.

Ha elofizettel es mindent megvaltoztatsz az edzestervben meg kajaban, ne csodalkozz ha nem lesz eredmeny

2022. márc. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem szabadnapom van es delig fetrengtem szal mert ne irogassak 😀
2022. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ebből kiszedni kell, nem hozzá tenni :D


BCAA és L-karnitin teljesen fölösleges, ha van multi akkor a C és a D sem a legfontosabb

2022. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!