Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Másfél hónap alatt, csak...

Másfél hónap alatt, csak otthoni edzéssel ilyen eredményt elérni?

Figyelt kérdés

[link]


Azt írja, másfél hónap alatt érik el a lányok ezeket az eredményeket otthoni edzéssel. Egy hónapot előfizettem Réka edzéseire, és csináltam is, kézisúlyzókkal, meg szalaggal, ahogy ő mutatja. Tényleg fenékhangsúlyos, fenékcentrikus edzései vannak. Nekem nem lett ilyen látványos a változás, pedig érzem a farizmaim edzésnél, és nem 2 kilós súlyzóval csinálom, hanem 6-8 kg-os kétkezes, és szoktam növelni is a súlyokon, ha már érzem, hogy könnyűek. De nekem akkor is fura, hogy másfél hónap alatt ennyit kerekedjen a fenekük, hacsak nem teremben edzenek, nagy súlyokkal. De amúgy rákérdeztem kommentben erre, és nem válaszolt. Ti mit gondoltok?


2022. márc. 16. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

phfeeeeejjjj de gusztustalan, amit belinkeltél,kérdező!

Ezekre a behemót brünhildákra csapolod le magad?

2022. márc. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már előtte izmos volt csak leadott valamennyi zsírt. Ha izmosodni akarsz neked is guggolnod kell rendesen.
2022. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Eselytelen 1.5 honap alatt ennyi izmot felpakolni 🤔 De ha megnezed a Reka kepeit lathatod h teremben is edz es azt a csoda edzo gumit reklamozza akik szponzoraljak. Mar emiatt is eleg gyanus, h minden a penzrol szol.


1es hol latsz behemotokat?

2022. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es ha elolvastad volna, akkor látnád, hogy leírtam, hogy ugyanazokat az edzéseket csinálom én is... van benne guggolás is bőven, meg kitörések, csípőemelések.


3-as én is így gondolom, de itt most nem Réka fenekéről van szó, hanem az általa online edzettek képeiről. Akik beküldték neki, hogy 1,5 hónap alatt mennyit változtak. Réka kifejezetten otthonról is végezhető edzésként hirdeti az edzéseit, amit szalaggal is lehet végezni. Nyilván aki tudja, csinálja edzőteremben. De ő otthoniként hirdeti, és a lányok képeit is úgy promózza!

2022. márc. 16. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen tudom, de akik a "sajat" termekuket hirdetve csinalnak videokat kozbe latszik, h nem azzal ertek el altalaba massal is trukkoznek. Haverom is csinal ilyesmit es barmit kiirna kb h nala eddzenek vagy az o altal reklamozott termeket vegyek 😀 kozbe meg 3 fele koxot tol versenyre meg vagy 6 felet. Na de mind1 nekem gyanus az egesz. Mindenesetre tuti h nem 1.5 honap. Nem aztmondom h rossz az edzes de min. 4-5 honap realisabb. Plusz gondolom etrendet is kovetnek
2022. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Más póz, más fények, meg a jobb oldali kép úgy néz ki, mintha ment volna rajt egy kis utómunka.
2022. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!