Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi van akkor, ha teljesen...

Mi van akkor, ha teljesen bukásig visszük a lábtolót?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdtem el a "rendes" lábtolót használni, ahol kezdésnél hátra kell húzni a kart, visszatenni meg úgy tudjuk ha visszatoljuk előre. Viszont mi van akkor, ha már képtelenek vagyunk több ismétlést csinálni és ott marad "rajtunk" a súly? Velem volt már ilyen, hogy tök hirtelen nem ment, és konkrétan az életemért küzdöttem hogy visszatoljam a helyére. De ha tényleg nem megy már több, akkor mi a teendő?

2022. márc. 17. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én életemben csak párszor lábtolóztam, ugyanis erőemelőként nem igazán vagyok jó véleménnyel róla, de én úgy tudom, hogy van egy ütköző gyárilag a gépben. Tehát elméletileg úgy van a műszaki konstrukció, hogy van egy végpontja, ergo nem tud agyonnyomni a súly. Erősítsen meg valaki!
2022. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Enis csak parszor labtoloztam a szabad sulyos gyakorlatok sokkal jobbak. Nyilvan nem mennek bukasig labtolon egyedul.
2022. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs segédcucc a gépen, amit be tudsz állítani, hogy akadályozza a gép tovább eresztését... akkor igen kellemetlen helyzetek adódhatnak. Viszont, mivel a térdednél tudsz segíteni magadon kézzel, ezért könnyebb úgy belőni a bukást, hogy még ne legyen belőle probléma. Értsd: az első olyannál ahol már tényleg mindent beleadtál a következő még akkor is menni fog térdre tett kézzel.. Viszont szerintem kétséges bukásig edzeni. Illetve túl megterhelő.
2022. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szoktam használni, mert a derekamnak néha picit sok a szabadsúlyozás és szeretem így pihentetni.


Azért lehet érezni, hogy mennyit bírsz, főlek ha az előtte lévőt jóval lassabban tudtad megcsinálni mint a többit.

A legtöbbön van ütköző, bár hozzáteszem valszeg nem túl kellemes ha odáig elmegy a dolog.

Amúgy meg kéz a combhoz és rá tudsz segíteni arra hogy ki tud tolni a súlyt

2022. márc. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 XX.XX válasza:
nem nyom össze, végső esetben ki tudsz mászni
2022. márc. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudunk elbukni, mert fekszünk.
2022. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!