Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A BCAA vagy a glutamin segít...

A BCAA vagy a glutamin segít tömegelésnél?

Figyelt kérdés

2022. márc. 18. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Még diétába se ér sokat, ha megvan az elegendő fehérje bevitel, tömegnövelésnél meg végképp semmi haszna. Ügyelj a megfelelő étrendre, ezekre meg ne dobd ki a pénzed.
2022. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2%

Ezeket egyben szoktam szedni.Vállalkozóként nekem nem probléma ha havi 50-100 ezret elverek tápszerre.

Készültem már fel natúr versenyre is, ott csak kiegészítőket használtam, de cuccos versenyre is, különbség annyi volt, hogy ott még a cuccra külön költeni kellett.

Ha nem akarod magad tönkrevágni, maradj az aminosav származékokkal.

Trollokkal ne foglalkozz, sok van az oldalon, külön szeretik az ilyen kiegészítős kérdéseket.

Amúgy tudom te is az vagy, csak miheztartás végett írtam.

Csövi kispajtás!

2022. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akik eladják, azoknak segít, igen.
2022. márc. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyomattam a tömegeléshez a Bcaa-t, fejlődtem rendesen. Aztán elfogyott és nem vettem többet, de az étrendem változatlan maradt. Semmibem nem vettem észre a Bcaa hiányát.
2022. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annak segít aki eladja, de neki is a pénztárcáját.
2022. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!