Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Torma Valentin youtuber naturál?

Torma Valentin youtuber naturál?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 13:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

“Akik emiatt edzenek altalaba ugyis abbahagyjak..”


Mármint akik a külső miatt?


Ne mondd már nekem, hogy a koxosok azok nem a külső miatt csinálják! Aztán nem hogy az edzést nem hagyják abba, hanem még koxolni is kezdenek a külső miatt…

Na utóbbit én nem csinálnám soha, akkor inkább nézek ki szarul!


Viszont ha naturálban is elérhetnék hasonló külsőt, akkor nem hagynám abba az edzést, nekem ez elég motiváció.


Sok kitűzött célomat értem már el, volt ami sokkal nagyobb áldozatokkal járt mint hogy kemény edzésbe fektessek időt és energiát…

De mindennél előre mérlegeltem, hogy elérhető e a cél, avagy csak szélmalom harc lenne ilyen vágyakat kergetni.

Mert egy életem van, nem akarom olyan célok kergetésére kidobni éveimet amelyeket nem tudok elérni, mert nem lehet.

2022. márc. 24. 19:20
 12/15 A kérdező kommentje:

Egyébként ez a Valentin a ma feltöltött videójában azt mondta, hogy naturál és kritikát fogalmazott meg azokkal a YouTube telekkel szemben, akik azt mondják hogy naturálok és pár hónap alatt hihetetlen fogyást, vagy izomépítést prezentálnak.


Elég őszintének tűnik, de ha ez hazugság akkor ez egy pszichopata.

2022. márc. 24. 19:23
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérdező nekem is őszintének tűnik csak túl jó a formája. Viszont nem mernék rá mérget venni, hogy koxol. Szóval ja, nem vagyok benne biztos de a naturálságába se. Amúgy az egyik válaszoló arra gondolt, hogy aki azért kezdi el az edzést, hogy úgy nézzen ki mint xy. Ha tévedek javítson ki.
2022. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%
Igyvan. Am is hulyeseg erre alapozni.. valaki eleri valaki nem. Koxal elerheto Ronnie formaja? Akkor hol a sok Ronnie? Kb ugyanaz
2022. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
55%
Ez egy majdnen 1 éves kérdés, de ne szedjetek semmilyen szert fiúk. Lányként mondom, volt egy srác akinek azért tettem ki a szűrét 3 randi után, mert nem működött a himbi limbi… azóta is szteroidozik és a terembe rohangál, barátnő az sehol… na vajon miért? Akik el akarják adni nektek a cuccot úgyis azt fogják mondani, hogy nem lehet semmi bajotok tőle… na persze.
2022. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!