Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek Tari Ádám, Torma...

Szerintetek Tari Ádám, Torma Valentin, Denis Burkhardt, Borszéki Péter (három harmad) közül melyik videós a leginkább hiteles? Kinek érdemes adni a szavára?

Figyelt kérdés

2021. máj. 10. 08:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Egyikse ezek kozul
2021. máj. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

Kérdés hogy számodra mit jelent a hiteles. Vagy hogy egyáltalán milyen információkra van szükséged.


Számomra Bereczki Krisztián a leghitelesebb a témában jelenleg. Brutális forma, tényleges eredményei vannak, és BÁRMIRŐL lehet kérdezni, rizsa nélkül a száraz tényeket fogja mondani, hogy mikor mit szedett. Nincs mellébeszélés, nincs rizsázás, nincs hiszti.



Az általad felsoroltak nem igazán értem miben lennének hitelesek. Torma Valentint egy jó testépítőnek tartom, bár lábat azért ideje lenne felhoznia kicsit. De kb ennyit róla is. Sok másik ember is hozza ezt a formát. A többiek viszont számomra mint személyi edzők egyenesen a vicc kategória. Tari kiment bohóckodni egy strandgatyás versenyre Ausztráliába, azóta is ezzel próbálja eladni magát. Elmebeteg árakon tudsz venni tőle szolgáltatásokat. Kedvencem a 100.000ért találkozhatsz vele csomag. Most ő úgy gondolja, hogy valaki a sportban? Nem mellesleg még ha valaki lenne is **rva nagy pofa kéne ahhoz, hogy ilyen szolgáltatást nyújtson.


Denis tartalmai számomra a kula kategória ahogy a fizikuma is. Személy szerint meglepődtem azon hogy van személyi edzős szolgáltatása is.

Borszéki videói azoknak a totális kezdőknek akik megkérdezik hogy a fehérje az okoz e rákot, azoknak jók. Másnak nehezen tudom elképzelni hogy érdemi információkkal szolgálna.


Számomra három harmados meg Denises videókkal az is a baj, hogy edzés szempontjából is próbálják a régivágású trendeket fikázni, és kaja szempontjából is. Csak ott a bibi hogy 8 év edzés után néznek ki úgy, mint egy átlagos úszó srác.



És itt el is érkeztünk oda, ami ezzel az elmúlt 1-2 évben felerősödött jelenséggel szeritnem a baj.

Eljutottunk oda, hogy ha valaki edz pár évet, és tud hozni szálkásan egy 75 kg-s fizikumot (8 év edzés után lol) akkor kéztetést érez arra, hogy ő fittnes youtuber, személyi edző, étrend tervező legyen, meg ha lehet akkor már szponzora is legyen.


Kicsit olyan ez nekem mint a mindenkori divatszakmák. Régebben pörgött a piramisozás, minden második ember OVB ügynök volt. Aztán boldog boldogtalan avonozni kezdett. Utána az ÖSSZES női ismerősöm körmös lett. Most mindenki aki az átlagostól egy fokkal sportosabb formát tud hozni tökmindegy hány év edzés után, az személyi edző videós youtuber lesz.

2021. máj. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Denis Burkhardt róla még nem is hallottam.

HH meg mehh de ha mindenféleképpen valaki kell akkor ő.

A legtöbb magyar yt ber sz.r

2021. máj. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Nekem három harmad a best, szembe megy a mai klasszikus gyúros hitekkel, tudományosan alátámasztja minden állítását, őszintén válaszol stb.. Egyébként ahogy 1-es is írta Bereczki talán a leghitelesebb, de egy hobbi gyúrósnak jobb egy Három Harmad.
2021. máj. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem három harmaddal az a baj pont, hogy szembe megy a kasszikus, JÓL BEVÁLT "hitekkel" amiket használnak 30-40 éve, csak éppen 8 év !! edzés után sem látszik rajta az, hogy bármi is műküdne abból amiket mond (súyosbító körülmény, hogy életvitel szerű nála).

Félreértés ne essék, nincs azzal baj, hogy ha valaki nem egy két ajtós szekrény. De ha szeretnéd hozni a reformokat edzésfelosztásba, gyakorlatokba, bevitt fehérjébe, akkor kicsit gáz ha te magad nem tudsz az átlag fölé nőni ebben a sportban. Fénykorában is egy teljes átlagos hobby gyúrósnak nézett ki, azokhoz képest is relatíve kevés tömeggel. Most belenéztem pár videójába, és totál össze van zuhanva, pólóban meg sem mondod hogy sportol.


Az, hogy egy kutatással alá tudja támasztani amit mond, az teljes mértékig nem releváns. Akármilyen kutatásra ami valaha készült lehetne találni egy másik kutatást, ami pont az elsőt cáfolja.

2021. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

tari ádám egy nagy csaló

nézd meg a kajakihívásait mindig csal

én nem adnék a szavára

a többiről nem hallotam

2021. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2 es teljesen jol leirta.
2021. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

nagyjából egyetértek azzal, amit a 2-es írt. bár Három Harmad azt mondta, nem is volt célja, hogy nagyobb legyen. Vagy elhisszük, vagy nem.


Engem az zavar vele kapcsolatban, hogy már ő is tévedhetetlen táplálkozási szakértőnek gondolja magát, hogy Dr. előnevével akar hitelesnek tűnik, miközben ügyvéd.

Amit a gluténról vagy tejtermékről mond, azok sem feltétlenül állják meg a helyüket.


egyszer vki linkelt egy Három harmados étrendet itt:


-minden nap ugyanaz, csak a sorrendjüket felcsérelte

-120 g zabot írt elő étkezésenként, ami brutális

-rengeteg banánt, zsemlét


Tari Ádám: semmi extra, ráadásul borzasztóan ellenszenves és butácska a csávó.


Dennis: amikor először láttam egy videóját, meglepődtem azon, h egyáltalán szokott edzeni. A programozó testvérem félgőzzel edzve jobb formát mutat, mint ő, és vszínűleg a táplálkozáshoz is jobban ért.


összességében azt tudom mondani, h aki nem lusta külföldi oldalakat, videókat nézni, azoknak 0 új információt fognak mondani ezek a videósok.

az meg számomra egyenesen nevetséges, h pl Három harmad meg tud abból élni, h skypeon ad tanácsokat.

mégis ki a bánat fizethet 10000eket ezeknek egy-egy konzultációért?

2021. máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom mennyi jogos komment, már kezdtem azt hinni hogy mindenki ilyen sötét és ezt a sok szerencsétlent nézi, isteníti, ahogy már előttem mondtátok semmi újat,és értékeset nem tudnak mondani ha már nem kezdő az ember és tud külföldi csatornákon tájékozódni, összes közül én egyedül Torma Valentint kedvelem, főként az életfelfogása és a személyisége amivel azonosulni tudok, de a többiekről, háromharmad dennis TARI ÁDÁM ezekről ne is beszéljünk, nagyon gázak
2021. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyik se
2021. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!