Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek hogy nagyon gyorsan...

Mit tegyek hogy nagyon gyorsan hízzak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 175 cm és 55 kg. Rettenetesen vékony... Változtatni szeretnék, és nem érdekelne hogy nem csak izom jönne fel, mert konkrétan még a bordáim is kilátszanak, csak a lényeg hogy legyen rajtam valami "fogható".

2022. márc. 19. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriatöbblet, jó nagy. Igaz ez nem egészséges, és könnyű áltendülni a ló másik oldalára. Én anno egyetemistaként így lettem vézna csontkollekcióból dagadt disznó, de 16 évesen még valid hülyének lenni (már hat tényleg annyi vagy ugye), úgyhogy ja, kalóriatöbblet.
2022. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De igazából kis túlzással ha elkezdenék mindent zabálni és mellé edzeni izmosodnék is nem?
2022. márc. 19. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell tenned semmit, az idő majd mindent megold. A "nagyon gyorsan" dolgok általában nem vezetnek jó eredményre.
2022. márc. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

"De igazából kis túlzással ha elkezdenék mindent zabálni és mellé edzeni izmosodnék is nem?"

Ha egy ilyen fogyatékos mondattal le lehetne egyszerűsíteni a testépítést, a táplálkozás-tudományt és az izomfejlődést, akkor ez egy nagyon szép világ lenne. Matek és biológia, testvérem! Matek és biológia!

2022. márc. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Fijjam

Sok sok kaloria

Zabpehely, rizs, sok hus, teszta, hal, a lenyeg hogy sokat. Felmesz youtube-ra es millio ilyen videot kidob. Ismerosom volt hogy ejjel még rizst evett magába hogy nőjön..

Ez meg a masik, genetika.. pl o is nehezen nott, konnyen fogyott, valaki forditva, valakinek konnyu mindketto

Zabalj, kezdj el edzeni, de ne eszetlenul nagy sullyal mert en vagyok a jani, tudod a kevesebb neha tobb, szabalyos gyakorlatokat vegezz

Ahova en jarok sok 15-18 eves azt se tudja mit csinal es 40kiloba meghal fekvenyomasnak mert azt hiszi meno lesz azzal. Ocsem csinald 30al de szabalyosan

2022. márc. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Meki.
2022. márc. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyél minél több kalóriát. De nincs garantálva, hogy az segít, az anyagcserédtől, és a hormonháztartásodtól is függ. Én pl. 25 éves koromig annyit zabálhattam amennyit akartam, és akkor amikor akartam, egy deka felesleg nem volt rajtam.
2022. márc. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha össze vissza zabálsz és eszel elég fehérjét (játszik a fehérjeport is) akkor ja, szedsz fel izmot is. Edzést ne felejtsd el.
2022. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!