Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 60 kg-ról miket lehet elérni...

60 kg-ról miket lehet elérni naturálban?

Figyelt kérdés

Mindig én voltam a "csontkollekció", a "csontváz" (ezeket és még ehhez hasonló dolgokat kaptam meg az évek alatt) és elegem lett, változtatni akarok. Heti 4x eddzek, 60 kg-ról indultam, most vagyok 66-67 kg, 181 cm, 17f. Még nagyon az elején vagyok, tudom, hosszú lesz, de nem adom fel, meg fogom csinálni.


Pusztán kíváncsiságból teszem fel a kérdést, kb. mi az amit reálisan el fogok tudni érni? Tételezzük fel tök átlagos genetikám van, csak eddig nem sportoltam semmit.



2022. márc. 24. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ez rajtad múlik, hogy mennyire vagy kitartó, milyen az edzésmunkád és az étkezésed. Nézz meg naturál testépítő versenyeket, de akár erőemelés felé is elindulhatsz, ez mind tőled függ. Arra viszont készülj fel, hogy az első 2 év után rohamosan csökken majd a látható változás, nehezebben szedsz majd fel izomtömeget.
2022. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
A polc tetejét.
2022. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 60 kilósan kezdtem edzeni, annó 2005-ben, akkor voltam 17 éves. Most kereken 100 kg vagyok és nem azért, mert hordó hasam van. Szóval hajrá! Ezés, regeneráció, pihenés, étkezésfüggő, aztán majd a 20-as éveid közepe/vége fele lassul az anyagcseréd, már könyebb lesz tömegelned.
2022. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Csontváz" vagy...!? Tökéletes! Akkor semmi letakarítani való zsír nincs rajtad, jöhet szépen folyamatosan az izom...
2022. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokat
2022. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit eszel.

Komolyan, ezer, vagy akár csak pár száz kcal az étrendedben vízválasztó a totális stagnálás és a fejlődés között.

2022. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!