Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen formát tudnék elérni...

Milyen formát tudnék elérni egy év alatt naturálban egy év alatt?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok . November elejétől járok konditerembe a barátaimmal. Jelenleg 36-os felkar és 30-as az alkarom. Ezen szeretnék javítani. Mennyi izomtömeget tudnék "felszedni" novemberig ? 178cm/82kg

2019. jan. 17. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha szerinted nekünk ezt ennyi adatból meg kellene tudnunk saccolni, akkor előbb agytömeget szedj fel.
2019. jan. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi köll még ?
2019. jan. 17. 10:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon jó vagy 6-7kg izmot tisztán fel tudsz szedni kezdőként.
2019. jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2019. jan. 17. 11:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincsmit.
2019. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

A 82 kiló java része az izom vagy zsír??

Mert nagyon nem mindegy, hogy milyen arányban vannak rajtad a dolgok.

A 36os kar az ég világon nem jelent semmit és a maggasság/súly arány sem. Én vagyok 100kiló jelenleg, hason van pici felesleg de sehol máshol, az izomtömeg "hatalmas" rajtam, legutóbb mikor haverok nézték 48cm volt a felkarom kerülete hidegen (naturálon). De van olyan ember aki szintén 100 kiló és szinte példa képem edzés terén, nagyobb és kidolgozottabb tőlem (ugye egy 5-10 kiló felesleg van rajtam, meg 5-7 centivel magasabb vagyok (185cm vagyok)).

Meg ismerek olyan embert aki szintén 100 kiló, pár centivel magasabb tőlem, egy idősek vagyok és egy dagadt állat, 36-40es zsír kar biztos van nála, alig kap magára ruhát is.

Szóval, az általad megadott adatok alapján semmit nem tudok mondani, hogy mit és hogyan kéne, mennyit tudsz fejlődni vagy tényleg bármi.

Genetika függő amúgy. Van akin 1 év után kezd csak látszani, hogy valamit is csinál. Meg van olyan aki 1 év után látványos eredményt ér el, mert jó hozzá a genetikája.

Meg persze sok mullik a táplálékon, az elszántságon, az edzés technikán és az edzés terven.

2019. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elsosorban egy kep segitene...
2019. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Kerdezo ha ennyire felkar cmben akarod merni, akkor lehet olyan 39-es, jo esetben 90 kiloig felmehetsz.
2019. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6: Irigyellek, és a példaképedet is.
2019. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Genetikától, étrendtől, edzéstől és pihenéstől függ! Ugyanis naturálon nem könnyű izomtömeget felszedni, sokszor ha jó a genetikád, 100%os az edzésed, étrended, és pihensz is eleget akkor is nagyon lassan jönnek az eredmények. Naturálon ha látványos eredményt akarsz elérni 1 évnél hosszabb távlatban kell gondolkodni, persze 1 éven belül is lehetnek, és lesznek is centiben mérhető eredményeid ha figyelsz mindenre.
2019. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!