Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az ő fizikája hozható káros...

Az ő fizikája hozható káros szerek nélkül is, teljesen naturálként, közepes (nem a legtökéletesebb) genetikával? Fényképek alább!

Figyelt kérdés

Illetve (ha igen a válasz) valóban minumum nyolc-tíz év ezt elérni - ha teljesen naturál az illető?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2022. márc. 29. 21:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Fizikuma. Mobilról írok, nem ellenőriztem. Mea culpa.
2022. márc. 29. 21:21
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon jó genetikával sok embernek egy élet munkája volna ez.

legtöbb ember nem tud ilyet hozni natúrban, 3. GIF linken látszódik mikor mozog.

Esélyes hogy van benne segédhajtóerő a fehérjén kívül is, mert tömör,eres,bevan töltve,mégis tagolódik az izomzat ezek mellé.

2022. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem hozhato persze nagyon nem mindenkinek. Valakinek lehet 4-5ev alatt is megvan.

Es most akkor indulsz a terembe es nyomod 5-10 evig meg figyelsz minden nap a kajara? 😀 Ha meg aztirjuk, h nem elerheto akkor nem is fogsz edzeni?

2022. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát utolsó, most aztán fogós kérdést tettél fel! :) Nem is tudom mit válaszolhatnék erre... Mármint milyen valóban "jó" választ adhatnék.


Szerintem (de ez szigorúan egyéni észrevélemény) ennél kevésbé látványos izomzat (hogy is szokták mondani? strand-fazonnak talán?) nem, vagy nem eléggé látható sok embernek.


Feltételezem most többen minden rossznak lehordanátok, amiért nem a sportot, nem az egészségre való törekvést helyezem előtérbe. Éppen igazatok is van, igazatok is lenne ezzel kapcsolatban, de nekem mégiscsak elsőbbséget élveznek ezek a fránya felszínes külsőségek.

Persze ha ez a sport egészséget is ad mellé, annak én nagyon örülök! :)

2022. márc. 30. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Simán hozható naturalban.


Jó oké, annyira nem simán, de ez az izomtomeg hozható.

Viszont igen, évek munkaja, bár függ a kezdeti állapottól is, hol tartasz.


Lehet egy év, de lehet 4 is ehhez merten.

2022. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Hozható.
2022. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!