Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy élitek meg, mikor egy...

Hogy élitek meg, mikor egy hosszú nap után nem tudtok teljesen leedzeni, csak mondjuk az edzésterv felét?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 23:07
 1/10 Robcsi84 ***** válasza:
48%
Volt már párszor hogy 1-2 gyakorlatot ki akartam hagyni pont fáradtság vagy rossz közérzet miatt de valahogy mégis mindig a teljes programot toltam végig. Esetleg 1-2 ismétlések kevesebbet nyomtam. Egyszerűen nem visz rá a lélek hogy ne toljam végig az edzést.
2022. ápr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Én nem vagyok megszállott és nem jelenleg nem vagyok versenyző sem, úgyhogy nagy tragédiát nem csinálok abból, ha néha becsúszik egy-egy olyan fáradt nap, ami után nem tudom azt az edzést hozni, amit a terv szerint kéne.

Ilyenkor inkább ezt elfogadom és visszaveszek. Inkább ez, mint hogy aztán hulla fáradtan, nulla energiával,fejben nem is ott járó egyénként játszam a no pain no gain mentalitású Kathi Bélát, aztán elszúrjak valamit és lesérüljek.

2022. ápr. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Ilyen meg sose volt, hogy abbahagyom es hazamegyek 🤔
2022. ápr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Olyan még nem volt...
2022. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Itt mindenki Bohos Kornél. Mindenki nagyon kemény. Tuti elképesztő formával kommentel itt mindenki. 🤣
2022. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Olyan 1 szer volt.Beteg voltam.

Az viszont többször,hogy nincs elég időm,Akkor inkább eltolom 1 nappal.

Nem tragedia.

2022. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
gyakoris gyúrós bagázs a keménymag, top 1%. AZt ha egy képet kéne feltölteni a sorok mögé, szépen felszívódna midenki.
2022. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
Ide kepet, noname embereknek? Meg miert kene bizonygatni. Hisz mindenki amit akar 🤷‍♂️ Sztem ha mar vki lemegy a terembe atoltozik, bemelegit akkor eleg hulyeseg abbahagyni es hazamenni 😀
2022. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

De ki beszélt hazamenetelről? Ezt honnan találtátok ki?

Itt csak arról van szó, hogy időnként előfordul, hogy az ember különböző okok miatt nem tud úgy teljesíteni a teremben, mint ahogy az megfelelő lenne. Ilyenkor nem érdemes szenvedni, nem érdemes kockáztatni a súlyok alatt, mert úgysem jár ott az ember fejben, és a végén nehogy sérülés legyen a dologból.

Ezek ritka alkalmak (velem is csak egyszer-kétszer fordult elő 15 év alatt), pont ezért semmi nem történik, ha mondjuk egy nehéz súlyos napot ha nem érzel, akkor inkább volumenre összpontosítasz, és nem kezdesz el RPE9-eket erőltetni. Vagy ha például aznapra terveztél izolációt, akkor azt kihagyod, csak lenyomod a főgyakorlatot, aztán kész. Vagy ha olyan van, akkor aznap csak kardiózol mondjuk, nem súlyzózol. Van ilyen, előfordulhat. Egy edzésen nem fog múlni semmi.

Viszont ha az ember hulla fáradtan, nulla energiával is játsza a Ronnie Colemant, mert kemény és motivált gyúrós állat, akkor abból könnyen lesz sérülés, ami viszont eléggé meg tudja pecsételni a fejlődést.

2022. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat ha csak az edzes felet nyomja le.. gondolom utanna hazamegy 😀 vagy a masik felet az oltozobe fetrengve tolti? En ha faradt vagyok meg nem erzem inkabb el se indulok hanem tolom egy napot. Egy lightos labedzesnek pl mi ertelme? Mondjuk ha heti 1x labazol. Akkor azon a heten nem is labaztal igazabol.. vagy lemesz meg1x? Inkabb eltolom
2022. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!