Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti járnátok olyan edzőterembe...

Ti járnátok olyan edzőterembe ami ünnepekkor bezár egész napra? Most pünkösdkor is. Ilyenkor teljesen elcsúszik az edzéstervem

Figyelt kérdés
2018. máj. 20. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Tán veszélyben a Mr. Olympia címed? Te se szívesen melózol vagy jársz suliba ünnepnapon,nemde? Majd folytatod a terved keddtől,nem dől össze a világ.
2018. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Részben ezért is váltottam termet. Eleinte egy kisterembe jártam, ami hétvégén 5-6-ig volt nyitva, ünnepnapokon pedig részben sem nyitott ki, illetve nem is volt túl sok súly és pad, szóval inkább fizetek 2x annyit, de tudjak akkor és úgy edzeni, ahogy akarok.
2018. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 mi ez a rosszindulatú hangszín? Ha nem tudsz értelmeset válaszolni, akkor inkább ne szólalj meg!


Nem Mr. Olimpia címről van szó, de a szolgáltatásszektornak szerintem rugalmasnak kellene lennie a fogyasztók iránt, és képzeld el az egész húsvétot végig dolgoztam, és ma is szeretnék dolgozni, az edzőteremben, a testemen!


Szóval ha azt feltételezed, hogy ünnepen lusta vagyok kimozdulni, akkor még buta is vagy! A szorgalmamat tükrözi az, hogy még ilyenkor is edzeni is akarok.

2018. máj. 20. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Aztamindenit :D
2018. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Akkor válts szolgáltatást, ha nem vagy vele megelégedve. Ők ezt nyújtják, nem kötelező igénybe venni.
2018. máj. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, en ezert valtottam. 5 napot edzek egy heten, igy ha 1-2 napot csuszik az edzesterv mar nem lesz meg a szukseges regeneracio. Tobbet pedig nem is tudok csusztatni. Az elso termemben volt a legrosszabb, ott pl karacsonytol ujevig zarva volt a terem.
2018. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!