Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 19%-os testzsírról mennyi idő...

19%-os testzsírról mennyi idő alatt lemenni 13-15%-ra?

Figyelt kérdés

Kondizok egy jo ideje, most a tel folyaman kicsit tomegeltem hogy jojjon fel izom, viszont nyarra le akarok szalkasodni. Most 19 a testzsirom, 13-15szazalek kornyekere le akarom vinni. Mennyi ido kell hozza ugy, hogy edzek kozbe heti 3x, abbol egy kardio, emelett odafigyelek a kajara is, bar azert nem valami 1000kalorias dietara kell gondolni, csak szimplan kevesebb peksuti, egeszsegtelen kaja, nincs nagyon ragcsalnivalo stb.

170cm vagyok es 64kg jelenleg


2022. ápr. 10. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekem kb egy hónap, mikor bekészülök a nyári formára.Május elején kezdem el, 4-5 kiegészítő 6 hét és kész a strandforma. Én ezeket használom,de itt ahol élek, teljesen legális,gondolom magyarban ezek nem beszerezhetőek, ne is vegyél ilyet,mert károsak!cleni,gw1516 sr9009,peptidek.

Nos tesám ez lerántja úgy a zsírt, hogy közben este szalonnás szendvicset eszek,de minden reggel látom ahogy olvad a zsír.Az hogy az aerob képességet hogy növelik meg, hihetetlen.járok futni egy komolyabb futópályára mikor megkűdöm neki a cumókat, még a profi edzőtársak is néznek, hogy nem tudnak lefutni.

2022. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Amm szerintem te nem vagy 19% -os testzsírnál, ugyan kép nincsen rólad de súly-magasságból én max 15 re tippelek.

Én a helyedben vigyáznék mert ha most úgy látod hogy sok a zsír rajtad akkor az azt jelenti hogy nincs rajtad izom, azaz ha "leszálkásítasz" akkor vagy skinny fat leszel, vagy egy csontkollekció.


Természetesen ha látunk képet akkor ezt lehet pontosítani, de 22-es BMI úgy hogy elvileg edzettél az nagyon kevés.

2022. ápr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó volt a tippem 15% körül jársz, én folytatnám a dolgot a helyedben a tömegeléssel.

Ha meg nyaralni mész akkor simán tolhatsz egy 1-2 hetes "mini-cut" ot ahol definiáltabb leszel 1-2 kg leadásával.


Ha nagyon lefogysz akkor az elért méreted egy része is el fog tűnni, a szerencséd talán az, hogy alacsony vagy és ezért sokkal izmosabbnak tűnsz alapból.

2022. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi, igazabol a mostaninal egy picivel feszesebb akarok lenni, illetve h jobban latszodjanak a kockak
2022. ápr. 10. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha megfogadsz egy tanácsot akkor ne a kockákra menj, hacsak nem vagy nagyon izmos, vagy nagyon vékony(10-12%) akkor a legtöbb esetben nem fognak azok a kockák látszani egy másik ember számára.
2022. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%

Minek a sok kis kocka?

Egy nagy kocka is jó.

2022. ápr. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!