Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet lemenni kb.13%-os...

Hogyan lehet lemenni kb.13%-os testzsírról lemenni 8%-ra?

Figyelt kérdés
és mennyi idő alatt? Még izmot növelek most, de június körül elkezdenék szálkásítani. Egyrészt szerencsés alkat vagyok, mert alig zsírosodok ebben a szakaszban, de nem nagyon látom, hogy lehet lemenni ebből majd. Van erre valami külön edzésterv/diéta? Kb. mennyi idő alatt lehet ennyi zsírt levágni?

2016. márc. 7. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Levagni egy ora ha eles a kes ha nem akkor tobb

Minek neked 8% test zsir ha 13 most? Az mar kockas

2016. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Heti fél-egy kg fogyással számolhatsz zsírból. A zsírt leviszed 0.5 g/ttkg-ra, a fehérjét tartod. A ch-t pedig most tudod, mennyi, ezt csökkented. Aztán figyeled, mi történik. Ha nem indul be egy hét alatt, tovább csökkented.

Emellett az edzésre mellé be kell iktatni valamilyen aerob, vagy intervallum edzést.

2016. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10% alá nekem kellett diéta végére 1,5 hét 0 szénhidrát, amit 2 hét 0,5g előz meg. Legalábbis én így tudtam 10% alá menni, 1g-al elég lehetetlennek nézett ki.

Ha alapból nem zsírosodsz, neked könnyű dolgod lesz, nincs ebben semmi magic, sima diéta kell neked is.

2016. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!